Úvod > Kavárna > Horoskop pro Střelce

Horoskop pro Střelce

(autor: Růžena, dne: 15.11.2013 18:33)
Horoskop pro ty co jsou narozeni ve znamení Střelce

Do tohoto znamení vstupuje slunce 23 listopadu a zůstává v něm do 21 prosince.
Lidé narození v tomto znamení mají obvykle elastickou postavu,obočí tvoří krásný oblouk,nos je pěkně formovaný,vlasy bývají lesklé a jejich oči hledí vždy přímo,barva pleti je svěží.
Povahově bývají tito lidé veselí a uvolnění.Neznají překážky a váhavost.Obyčejně jsou přísní a upřímní.Snad až tak příliš přísní a upřímní že někdy dokáží ranit druhé.Ale přitom nejsou uštěpační nebo zlomyslní.
Prostě jsou tak poctiví ,že si své názory neumějí nechat pro sebe.
Kdo si jejich povahu oblíbí,velmi rád se s nimi setkává a baví,protože jejich přirozený způsob života je svěží,oživuje a podňecuje.
Život berou z jeho veselejší stránky,jen zřídka se zaměstnávají duševními problémy.Milují život v přírodě a když se do ní delší čas nedostanou,cítí se jako ve vězení.
Tento typ lidí není možno omezovat,jinak by ztratili pocit svobody a nezávislosti.Když se stane a něco je rozčílí jejich hněv brzy přejde a brzy zapomenou na jeho příčinu.
Se svými pochybnostmi se nikdy netají,i před jinou osobou hovoří o nich přímo.Celkem jsou lidé narození ve znamení Střelce štědří,rádi něco darují a pak se těší z radosti jiných.
Když chtějí někomu pomoci vyhazují peníze dost lehkovážně.Přitom sami nejsou nároční a znají hodnotu peněz.Jinak jsou to lidé podnikaví a dobrodružní.Jsou dobyvační a touží po nezávislosti.Jejich úsudek je logický,jsou vytrvalí,stálí a většinou se nehodí pro život ve velkém městě.Jejich povaha je někdy ohnivá,lehce vzplanou.Když milují tak s velkou vášní.V lásce jsou nedočkaví,ale přitom upřímní,netrápí se a netouží tajně.Milovanou osobu rádi obdarovávají,někdy dokonce víc než mohou.Někteří muži Střelci se dokáží pro ženu zcela zničit.
Rádi se pro lásku nadchnou,ale visí nad nimi nebezpečí,že jejich svazek dlouho nepotrvá,protože se po čase nadchnou pro jinou osobu.Proto také v manželství dochází častěji k rozvodům.
V manželství si lidé narození ve znamení Střelce velmi rozumí z osobani narozenými ve znamení Lva , Skopce, Vodnáře a Střelce.
Protože lidé narození ve znamení Střelce náramně milují přírodu a volnost,tyto vlastnosti je předurčují ke sportovní kariéře.Také se hodí za lovce a myslivce.Jsou z nich i dobří důstojníci.Velmi rádi jezdí a proto se hodí za učitele jízdy.Mohou z nich být i výborní vedoucí výprav,protože snesou velké útrapy a dovedou dobře čelit nebezpečí.Dokáží také poutavě psát hlavně o přírodě.Nesnáší ale dlouho sedavé zaměstnání.
Pokud jde o choroby ,jsou především choulostiví na plíce.Právě proto je přitahuje tak mocně život v přírodě.Nelze říct že by trpěli na těžké případy plicních chorob,většinou si stěžují na onemocnění plicních hrotů.Častěji také mívalí ischias.Pokud sportují ,přichází častěji k úrazům jako jsou zlomeniny a vykloubeniny.Je-li Jupiter při jejich narození nepříznivě ozařován přidružují se ještě ke zmíněným chorobám choroby oční.


Komentáře

Komentáře může přidávat jen registrovaný uživatel

Přihlásit se / registrovat
1zorka - 15. 11. 2013 19:17
Horoskop
Mám dceru narozenou v tomto znamení. Miluje přírodu - to jo. Ale jinak to na ni moc nesedí.
2Růžena - 16. 11. 2013 07:17
1: horoskop
člověče já zas mám obě vnučky + snachu narozenou v tomto znamení a na ně tento starý horoskop sedí jak vyšitý
3Zoja - 17. 11. 2013 11:45
Střelec
U nás se v tomto znamení narodila vloni Mariánka, ale u té se zatím moc soudit nedá :-)

60k.cz | Nezávislý, přátelský a svobodný web | Šedesátka, oáza klidu pro seniory | 2013 - 2023