Úvod > Kavárna > Horoskop pro VODNÁŘE 21.1 -18.2

Horoskop pro VODNÁŘE 21.1 -18.2

(autor: Růžena, dne: 22.1.2014 13:27)
ZE STARÉHO SNÁŘE..

Lidé narození v tomto znamení mají pěknou postavu.Jejich tvář je podlouhlá nebo obkrouhlá s poněkud delší bradou,která je výrazná a ostrá.Vlasy jemné.Jejich oči jsou vždy nádherné.Vodnář je totiž znamením krásy.Chůze jejich je lehká a jistá.
Tyto lidi těžko rozeznat,neboť mají mnoho výrazných znaků a v jejich typech se můžeme snadno splést.
Jsou to lidé přizpůsobiví ,s poctivým charakterem.Obyčejně mají velké ideály,jsou skromní,trpěliví a věrní.
Typické pro ně je vysloveně lidské smýšlení.Mnozí z nich mají velmi pevnou vůli,ale často jim chybí rozvaha.Mnoho uvažují o neuskutečnitelných věcech.Podrouží se do svých myšlenek,aniž by se s někým poradili nebo se od někoho poučili.
Nejde tu o paličatost,protože v mnohých záležitostech všedního života se dovedou velmi dobře přizpůsobit a nijak neprosazují svou vlastní vůli.Ale když už vidí před sebou cíl,potom už neznají překážky.Někdy si pro takovou myšlenku zničí svůj celý život.Obyčejně se zajímají o sociální problémy.
Jejich další dobrou vlastností je pracovitost.Kromě toho vedou klidný život.Ve společnosti jsou oblíbení,ale mnohem lépe snáší samotu.Milují přírodu a rádi bádají jen v její určité oblasti.
Jsou to lidé s kterými je velmi dobré sožití..
Neradi se hádají, mají dobrou povahu,jsou přítulní a věrní přátelé a velmi ochotně pomáhají.
Jejich myšlenky jsou často utopické.Když přijdou na to, že se zásadně zmýlili,zmocňuje se jich deprese.Tehdy nechtějí o světě nic slyšet a jen těžko se upokojí.Musí je chytnout nová myšlenka,aby se s novými silami zvedli a znovu ji začli uskutečňovat.
Když při narození těchto lidí působilo nepříznivé ozáření z jiných planet,bývají z nich velcí sobci.Ale i přesto zůstávají laskavými.Lidé tohoto typu bývají velkými buřiči,mnohdy i skvělými vůdci.Někdy jsou náladoví a nevypočítatelní.
Vcelku jsou proměnlivé povahy.Lehko se nadchnou,rychle se dají oslnit zvláštnostmi nějaké osoby,Ale takový omyl netrvá nikdy dlouho,neboť vlastnosti ,které někomu připisovali neexistují a oni to co nejdřív poznají.Přichází tedy velké rozčarování a zklamání.Protože ale chtějí poznávat stále něco nového ihned se od takového žlověka odvrátí.
Jejich milostné city nejsou příliš silné.Většinou je upoutává jen zájem a obdiv.Jakmile toto nadšení ochabne anebo když si najdou novou známost,dochází obvykle k přerušení dosavadního vztahu.Ochabnutí citů přichází náhle a je to takové ochabnutí které u nich nikdo nepředpokládal.
Tito lidé vytvářejí často neobyčejné milostné vstahy.Jsou schopni odpoutat se od všedního života a jít zakázanými cestami.
Velmi se zajímají o lidský charakter a jsou schopni proniknout do hloubky duše jiného člověka.V manželství jsou mnohem stálejší a dokáží být svému druhovi věrní.
Hodnotný svazek mohou vytvořit s osobami narozenými ve znamení Blíženců nebo Vah.Ale šťastný krok udělají tehdy ,když uzavřou sňatek s osobou ,které při jejím narození stál Měsíc ve znamení vodnáře.
Děti narozené ve znamení Vodnáře se vychovávají dosti těžce. Již v mládí jsou bouřlivé ,zaujaté proti všemu co je staré.
Nechtějí se dát vést.Vzdorují všemu,co od nich žádají dospělí,a lehko se rodičům odcizí.Proto rodiče musí s nimi často souhlasit,musí jim dát na vědomí,že dokáží s nimi myslit a sož je významné-nesmějí být už napřed zaujati proti jejich výstředním myšlenkám.
Tyto děti skoro vždy projevují zájem o botaniku.Vkusně si zaklá dají herbáře a sbírají podivné kamínky.Rychle se u nich vyvíjí smysl pro barvy.Jejich fantazie je tak silná,že někdy dokáží vytvořit obdivuhodné malby a kresby.Jinak jsou klidné a milé.lidé narození ve znamení Vodnáře se velmi dobře hodí pro povolání souvisící se studiem přírody.Bývají z nich dobří botanici,geologové,a astronomové.V těchto oblastech mohou dosáhnout velkých úspěchů .Protože dokážou pracovat s velkým nadšením.Vyznačují se i uměleckými schopnostmi.Jsou dobrými spisovateli.Také v této oblasti lidské činnosti hledají nové cesty .Jejich umělecké práce jsou vždy nápadné Vůbec se nehodí za úředníky.Často bojují za uplatnění vlastních myšlenek a metod.
Po zdravotní stránce jsou nejchoulostivější na nohy.Musí si dávat pozor na prochladnutí a na horní cesty dýchací.S přibývajícím věkem se dostavují kloubní problémy.
-------------------------------------------------
TAKTO PRAVÍ STAŘIČKÝ SNÁŘ O LIDECH NAROZENÝCH VE ZNAMENÍ VODNÁŘE.
MÁ PRAVDU?---V tomto znamení se narodil také Mozart,Regan,Werich,Němcová,Lasica,Edison....


Komentáře

Komentáře může přidávat jen registrovaný uživatel

Přihlásit se / registrovat
1Marie - 22. 1. 2014 14:15
Horoskopy
Já horoskopy neuznávám, jsem přesvědčená, že každý člověk je originální. Snad se vlastnosti tu a tam shoduji, ale nedá se na spoléhat.
Když jsem si přečetla co ty píšeš o vodnářích, tak ti musím, chtě nechtě, Růženko oponovat. Srovnala jsem to s povahou a tělesnou schránkou člověka, kterého znám tak dobře, jako sebe samu, ale moc společných bodů jsem věru nenašla.
Zřejmě působilo v tuto dobu ozáření z jiných planet. Jak m.j. píšeš.
Co jediné sedí je tato pasáž:
„Vcelku jsou proměnlivé povahy.Lehko se nadchnou,rychle se dají oslnit zvláštnostmi nějaké osoby. Ale takový omyl netrvá nikdy dlouho,neboť vlastnosti,které někomu připisovali neexistují a oni to co nejdřív poznají.Přichází tedy velké rozčarování a zklamání.“
V ostatním jsem spíše poznala opačné vlastnosti. Plusové i minusové.
2petr - 22. 1. 2014 14:38
Snář - nesnář
Je to pro pobavení, ale proč se tomu bránit. Nikomu to neuškodí a pokud to nevyjde, tak to přece není na 100%.

Co je ale jisté pro horoskopy je to, co ovlivňuje narozeného člověka v jeho vlastnostech. Čili co mu daly sudičky do vínku.

Je to období těhotenství, které musí budoucí maminka s zatím nenarozeným miminkem absolvovat. Celkem pravidelně se opakující čtyři roční období a v nich celkem pravidelné útoky na imunitu matky se samozřejmě projevují i na budoucím plodu.
Je to moje teorie, ale každé vajíčko, které je zralé, je 100%. To ostatní ve vývoji 9 měsíců je otázkou, jaké ji prostředí matka připraví. Ve zkumavce bychom byli všichi stále 100%, ale asi bychom nebyli vůbec odolní na vnějším světě.

Takže něco za něco. A když je něčeho příliš, ani genetické dispozice moc nezmůžou. Někdo je pak slabší, někdo silnější, někdo nemá vlohy, protože měl těžký vývoj a tak dále.
Takže nikoliv astrologie a věštění budoucnosti, nebo hvězdy, ale vlatní život naší matky.

Chercher la femme ... čili za vším hledej ženu. Toť můj názor.
3Růžena - 22. 1. 2014 14:38
1: Marie
to ne já ale velmi stará kniha "snář" kde jsou mimo výkladu snů i horoskopy a výklady čísel .Já jako Vodnář jsem se tam našla v těch negativních větách dokonale.

60k.cz | Nezávislý, přátelský a svobodný web | Šedesátka, oáza klidu pro seniory | 2013 - 2024