Úvod > Kavárna > Horoskop pro znamení Býka 21.4 - 21.5

Horoskop pro znamení Býka 21.4 - 21.5

(autor: Růžena, dne: 27.3.2014 06:42)
opsané ze starého snáře

Lidé narozeni ve znamení Býka jsou velmi klidní,trpěliví a nenároční.V životě chtějí dosáhnout především klidu a pohodlí.Jejich náhledy jsou většinou konzervativní,těžko je přesvětčit o něčem jiném nebo novém.
Zřídka se dají ovlivnit a své názory obhajují tvrdě a velice umíněně.Život si nechtějí komplikovat nějakými novotami,drží se houževnatě věcí na které jsou už zvyklí. Citově jsou přítulní a věrní. Avšak i k dobrým přátelům jsou zdrženliví a uzavření. Spojení s nimi se navazuje dosti těžko,neboť jsou příliš odměřeni,ovšem ne proto že by byli pyšní, v jejich případě můžeme hovořit o vrozené plachosti.
Lidé narození ve znamení Býka jsou velmi upřímní a poctivě smýšlející.
Typickým znakem těchto lidí je velká pohodlnost.Nenávidí jakoukoliv námahu.Neradi chodí mnoho pěšky.Jsou chvíle kdy se jim nechce ani přemýšlet. Ale v zaměstnání jsou velice usilovní a přesní.Můžeme jim závidět jejich smysl pro povinnost.Při plnění svých povinností jsou mimořádně spolehliví a velmi nezištní.Žádná práce se jim nepříčí. Jsou ke svým nejbližším velmi dobří a shovívaví a vždy ochotni pomoci. Ačkoliv jsou odměřeni dokáží se velmi rozčílit,vydráždíme-li je natolik,že zapomenou na všechno co se kolem nich děje.
Takové výbuchy jsou obyčejně dosti prudké a těžko je lze zastavit.Rozrušíme-li takové lidi ,neodmlouvejme jim a neodporujme.Když jsou takhle rozrušeni je nejlépe se jim vyhnout a neprovokovat je.
I přez to jsou tyto osoby v životě velmi praktické a rozvážné.Pod nohama mají pevnou půdu a vždy vědí co dělají.
Je u nich vyvinuta láska k umění a všemu co je krásné.Většinou mají silné umělecké schopnosti,zvláště pro hudbu. V tomto znamení se rodí mnoho zpěváků.
Je-li tohle znamení ovlivněno špatnými planetami může se stát že se vivine méně hodnotný typ lidí,tj.lidí paličatých a lenivých.
Jako manželé jsou přítulní a věrní.Partnery pro život by si měli vybírat ve znamení Kozorožce nebo Panny.
Děti narozeni ve znamení Býka nepřinášejí mnoho starostí. Jsou klidné a přítulné,neklamou ,mluví vždy pravdu.
V zaměstnání protože mají vrozenou touhu po penězích na každé práci si dávají záležet. Často získávají dobře placenou práci.
Muži se nejlépe uplatní v sochařství,zpěv,stavitelství,chemie.
Ženy jsou obyčejně velmi praktické hospodyně vedoucí,kuchařky,a dokáží vše zařídit.Lidé narození ve znamení Býka bývají náchylní k nemocem krku a často trpí žaludečními vředy.Mají velký odpor k lékům. Nesnášejí chemické léčivé prostředky,dávají přednost přírodním léčivým prostředkům.


Komentáře

Komentáře může přidávat jen registrovaný uživatel

Přihlásit se / registrovat
1Inka - 27. 3. 2014 07:32
Býk
Tak jsem se o sobě dozvěděla věci!Ale rozhodně dávám přednost bylinkám!
U nás je sluníčko,deset po ránu, asi zasázím nějaké brambory ,abych na tom našem úhoru chytla vláhu...Nemají být býci leniví? Že bych se na to vyprdla...Mějte hezký den.
2zorka - 27. 3. 2014 16:50
Znamení býka
Moc pravdu v tom není, ale tohle sedí perfektně:
"Typickým znakem těchto lidí je velká pohodlnost.Nenávidí jakoukoliv námahu.Neradi chodí mnoho pěšky.Jsou chvíle kdy se jim nechce ani přemýšlet."
3Inka - 27. 3. 2014 17:00
Chůze
To na mne vůbec, já chodím na tůry od mládí a spoustu km/teď už jen do patnácti km/.A stále něco dělám, šmejdim jako fretka a jdu všem na nervy.Právě jsem se vrátila ze zahrady, kde jsem sázela brambory..Uf.Už mám ovšem kafe..
Už někomu vylezl koniklec? Mně ne , z celého trsu nic.Nepřišla jsem o něj mírnou zimou?
4alava - 27. 3. 2014 17:38
Býk
Jako potrefená osoba musím též napsat, že něco z toho může, ale nemusí na někoho pasovat, ovšem kdo se trošku víc vyzná v astrologii, tak ví že záleží na souhře mnoha dalších aspektů. Já bych kupř. měla sedět na truhle s penězi, nebo lehat na strožoku vycpaným tímtéž a "zlatý voči"!! No a kdybych byla líná, tak bych neměla tak zhuntovaný tělo, co mám, neměla bych zlezenou kdekterou horu, rozhlednu a do baráčku bych se prosekávala za těch 12 let, co jsem sama, už mačetou. Chvíle, kdy je "líno, krásně líno" má asi každý člověk bez rozdílu znamení a "vypínat" a nepřemýšlet, je někdy nutné. Ba, mozek to někdy udělá i za nás, když jde do tuhého. Asi takhle, hahaha! Neberme se moc vážně.
5Růžena - 27. 3. 2014 19:27
horoskopy
neberte vážně i když zrovna Býk na jednoho člena mé rodiny sedí jak ulitý ne ve všem ale převážně sedí.Někdo kdysi řekl neberme život příliš vážně stejně z něj nevyvázneme živý !!!!!!
6Miloslav - 29. 3. 2014 12:41
Jsem taky býk :-)
Ve slunečním znamení jsme býk, ale mám tak komplikovaný horoskop (samé kvadratury a opozice), že ten býk ve mně se projevuje hlavně tvrdohlavostí a fyzickou pohodlností :-(
7Inka - 14. 4. 2014 10:14
Podtrnka
Tak jsem jednu našla pod kapličkou v parku.Tu jsem vyfotila.Rostou!
8Růžena - 14. 4. 2014 15:27
7: podtrnka
bude první letošné houbová polívka z přírody ?
9Hanka - 14. 4. 2014 23:22
7: Podtrnka
Tak se přiznám,že tento název slyším poprvé v životě.A to jsem si vždy myslela,že jsem houbař.
10Růžena - 15. 4. 2014 07:17
9: podtrnka
V době růstu májovky, můžeme narazit na jedlou a výtečnou závojenku podtrnku - Entoloma clypeatum, která roste od března do konce května, někdy i počátkem června, opět mimo les v parcích, sadech, v křovinách na okrajích lesů, pod stromy a keři z čeledi růžokvětých mezi něž patří například jabloň, třešeň, švestka, hruška, trnka, hloh, šípek a další dřeviny této skupiny.
11Inka - 15. 4. 2014 08:16
Růženko, ty jsi mykolog!
Díky za poučení.Nevím, co sbíráme celé jaro po celé zahradě.Nad ní je les , na okraji trní,zahrada s ovocnými stromy je ve svahu a tak z lesa na ní natečou výtrusy snadno.Nacházíme je i podél cesty do města v křoví.Lezu pro ně s chutí, jsou tam obzvlášť macaté a nepočůrané.
Ale že jsem hledala v atlase , zda si je nespleteme se závojnatkou-to si pamatuji.Ta olovnatá je prudce jedovatá.Ale nevoní, my je vždy očucháme...
12Růžena - 15. 4. 2014 09:38
11:podtrnka a závojnatka
no a to je právě to proč se bojím podtrnku sbírat je si fakt dost podobná se závojnatkou.Ale když máš vyzkoušeno tak je prý moc chutná !
13alava - 15. 4. 2014 13:42
Májovky-podtrnky
U nás to jsou tedy májovky, já to znám od svého taťky, ten sbíral všecko, co vypadalo jako prašivky a taky to i konzumoval, ale sám.
Maminka tomu nedůvěřovala a můj muž, ten nesnědl ani bedlu. Mně tu také již několik let roste něco jako žampiony, ale až později. Atlas nejznámějších hub mám stále po ruce, i když šedivá jest teorie.....
14Hanka - 15. 4. 2014 22:12
13: Májovky
Ty znám,ale podtrnky fakt neznám.
15alava - 15. 4. 2014 22:53
Májovky
Musíme si v tom udělat jasno, zmátla mne ta závojenka podtrnka (jedlá), co uvedla Růženka, tak jsem sáhla po atlasu hub. Ty májovky jsou vlastně čirůvky (jedlé) a místně se jim opravdu říká podtrnky. Obojí lze zaměnit s tou prudce jedovatou závojenkou olovovou. Ovšem ty dvě jedlé nerostou v lese, jen pod keři, příp. na okrajích lesa a v sadech, parcích, podle cest. To co byste sebrali v lese jako májovku, nebo podtrnku, bude nejspíš jedovaté!!
16Inka - 15. 4. 2014 23:06
Už jsem měla dnes 2x
Jsem živá a napapkaná...Čert ví, co to je, ale chutná to skvěle..
17Jarda - 15. 4. 2014 23:10
16:
Pán Bůh Ti požehnej.
18Maruš - 10. 1. 2015 09:43
Něco o býkovi něco o houbách
Tak jsem četla horoskop na býka.V tomto znamení je rozený můj muž.Celkem to na něj sedí,až na to,že je tu psáno,že když se člověk rozený v býku rozzuří,tak od něj daleko.Tak takto jsem ho ještě neviděla.Je klidný jako želva.A teď o těch houbách.Přijel na návštěvu syn a já na svačinu udělala smaženici.Vonělo to po celém baráku .Když pozřel první sousto,tak se na mě dívá.Prý co jsi tam mami dala to se nedá jíst,je to hořké jako pelyněk.Zapletl se tam hřib hořčák a bylo po svačině.Tak voňavé jídlo skončilo v odpadkovém koši

60k.cz | Nezávislý, přátelský a svobodný web | Šedesátka, oáza klidu pro seniory | 2013 - 2024