Úvod > Kavárna > Horoskop pro znamení RYB

Horoskop pro znamení RYB

(autor: Růžena, dne: 25.2.2014 19:30)
OPSANÉ ZE STAŘIČKÉHO SNÁŘE

Do tohoto znamení vstupuje Slunce dne 19 února a zůstává v něm až do 20 března.Vládcem tohoto znamení je Jupiter a Neptun.
Lidé narozeni v tomto znamení mají obyčejně vysokou postavu,poněkud oblá ramena a trochu ohnuté držení těla.Jejich nohy jsou nemotorné.Mají slabě vyvinutou bradu a sklon k dvojité bradě.Pleť je bledá.Tito lidé vypadají zasněně.Vlasy velmi jemné a ne příliš husté.
Jejich hlas je jednotvárný málo melodický.
Z povahové stránky jsou ostýchaví,někdy budí dojem že jsou zakřiknutí.Jsou neobyčejně citliví a často i při nejmenším podnětu začnou plakat.Neradi se seznamují z novými lidmi,přitom jsou plaší a rozpačití a působí dojmem že by nejraději zmizeli.
Dají se snadno ovlivnit,jsou kolísaví.
Potřebují oporu druhých.Žijí v ustavičném neklidu a strachu.
Bezstarostnost téměř neznají.Vždy přemýšlejí o tom co všechno by se mohlo stát,kdyby se jim něco nepodařilo.Takoví lidé neustále trpí.Jiným lidem často a rádi pomáhají,jsou úslužní.Na jejich pomoc se můžeme spolehnout,neboť jsou velmi obětaví.
Protože jejich harakter podléhá různým vlivům,často se dostanou do rozporů.
V duši jsou úplně korektní a poctiví.Rádi cestují,jsou romantici a mají silnou fantazii,snívají při plném vědomí.Jejich typickou vlastností je roztržitost.Po celé hodiny hledají své věci.
Rádi zvou na hostiny, mají vyvinutý smysl pro domácnost hosté se u nich cítí velmi příjemně.
Mají schopnost být médiem,vábí je nadpřirozené věci.
V lásce jsou velmi ostýchaví.
Pro manželství jsou velmi schopni jejich velkým přáním je šťastná rodina.Umějí zacházet s dětmi a pro rodinu přinesou lecjakou oběť.Nejlepšího souladu dosahují s lidmi narozenými ve znamení Štíra nebo Raka ale i Kozorožce a Ryb.
Typické pro děti narozené ve znamení Ryb je že mají sklon k nepořádku a lenivosti.Je třeba s nimi zacházet mírně neboť při tvrdším slově obyčejně mnoho trpí.
Lidé narození ve znamení Ryb mívají štěstí v povolání které si zvolí jsou výbornými kantory,hudebníky ..
Mnozí lidé narozeni v tomto znamení jsou slabé povahy náchylní k nachlazení.Nohy mají skoro neustále studené,po těle mrazení,nesnášejí chladné počasí.
Nejchoulostivější jsou jejich nohy.Často trpí revmatismem. Jejich nejnebezpečnějším nepřítelem je alkohol.
----------------------------------------------------------
 


Komentáře

Komentáře může přidávat jen registrovaný uživatel

Přihlásit se / registrovat
1Inka - 26. 2. 2014 16:16
Tedy....
Já to musím popřít.Mám muže 2., vnučku 7, syna 9. Vůbec se to na ně nepasuje a i oni tři jsou k sobě naprosto rozdílní....

No, ale ...třeba se někomu trefí..
2Jarda - 26. 2. 2014 23:35
Na mě to taky nesedí.
Nejsem ryba.
3Růžena - 27. 2. 2014 08:00
2: znám
ve svém okolí rybu člověka na kterého sedí asi polovina horoskopu a poslední věta doslova.
4Růžena - 27. 2. 2014 08:02
1: Vidíš
ani stařičkému snáři nelze vždy věřit.
5Jarda - 27. 2. 2014 09:26
3: Poslední věta
ale platí u nás v jistém věku skoro na každého.
6alava - 27. 2. 2014 10:40
4: Stařičký snář...
Růženko, nic proti tomu, ale ten snář je opravdu v mnohém již překonaný. To by sis musela přečíst něco novějšího. Já jsem s panem Rybou (pardon Vávrou) žila 34 let, tak o tom něco vím a navíc mám taky svoje astrologické knihy. Ale ono je to v podstatě vždycky sepsané tak "obecně", aby se vlk nažral a koza zůstala celá, ;-)) čili se v tom někdo může, ale nemusí najít.
7Růžena - 27. 2. 2014 15:32
6: může a nemusí
a nebo nechce.Takové ty moderní horoskopy na každý den ty vůbec nečtu .Jednou jsem četla starý horoskop jedné známé a její reakce byla tak to né taková já vůbec nejsem a protože ji znám spousty roků tak vím že značná část na ni sedla jak vyšitá.Alenko sama dobře víš že astrologie se také řídí tím v kterém dni se ryba narodí jestli začátkem měsíce nebo koncem tam prý působí Jupiter,12,21,30 nejsilněji .Ale ono o nic nejde berme všechny horoskopy spíš pro pobavení i když já jim věřím a při tom se bavím.
8alava - 27. 2. 2014 16:02
7: Horoskopy...
v novinách a na internetu a j. taky nečtu, to je škvár. Ale mám docela drahých moderních a odborných knih od renomovaných autorů celou polici. To je na soukromý hovor. Víš, že já nikomu nic z ezoteriky nevnucuju a naopak si nenechám vzít nic, o čem jsem víc než dost přesvědčená. A to, o čem píšeš, to dobře znám. Však se o tom tak píše - kdo se svou charakteristikou podle slunečního znamení nejvíce nesouhlasí, na toho nejvíce pasuje ;-).

60k.cz | Nezávislý, přátelský a svobodný web | Šedesátka, oáza klidu pro seniory | 2013 - 2023