Úvod > Kavárna > Horostkop na celý rok

Horostkop na celý rok

(autor: Růžena, dne: 11.1.2014 16:11)
HOROSKOP

KOZOROH - 22.12.-20.1.

Lidé narození ve znamení Kozoroha z mnoha zdravotních problémů,upadají do melancholie a pesimismu.
Často se u nich vyskytují různé alergie a snadno se nachladí.
Proto se teple oblékejte a užívejte vitamínové přípravky.

VODNÁŘ-21.1.-19.2.
U Vodnářů hrozí zvýšené riziko vysokého krevního tlaku a poruch srdečního rytmu.Opatrně by měli nakládat zejména se svými emocemi.
Proto se nerozčilujte na kolegy ani na partnera,zdraví je přednější.

RYBY-20.2.-20.3.
Ryby jsou známé citlivostí.Nevyhýbají se jim nachlazení,chřipky a alergie.Časté bývají i problémy s chodidly,kyčlemy,bolesti v kříži,otoky a revmatismus.

BERAN-21.3.-20.4.
Lidé narození ve znamení Berana jsou typickými workoholiky.
Často pak trpí nemocemi souvisejícími s přepracováním a nevyhýbají se jim ani migrény nebo úrazy.
Takže všeho s mírou a nezapomínejte,že život není jen o práci.

BÝK-21.4.-20.5.
Zdravotní potíže si Býci mohou způsobit nadměrnou konzumací jídla a pití,případně nedostatkem pohybu.Příliš to tedy s radovánkami nepřehánějte a pozor dejte především na nos,hrdlo a uši.

BLÍŽENCI-21.5.-21.6.
Blíženci jsou často sužováni potížemi s dýchacím ústrojím a nervovou soustavou.Pokud jsou hodně vytíženi, měli by ze svého života odstranit negativní vlivy,které odstranit jdou,a vyhradit si dostatek času na relaxaci.

RAK-22.6.-22.7.
Lidé narození ve znamení Raka mívají často zažívací potíže.Zdraví je u nich více než u jiných podmíněno psychickým stavem.Měli by se proto snažit zůstat především klidní a optimističtí,k panice a strachu není důvod.

LEV-23.7.-23.8.
Lvi se obvykle těší dobrému zdraví .Pozornost by měli věnovat především zraku,páteři a srdci.Pozor také na zranění,není radno riskovat při sportu ani za volantem.

PANNA-24.8.-23.9.
Panny často trpí hypochondrií a jejich zjitřená představivost produkuje zbytečné obavy z různých chorob.Pozorní by měli být především k problémům s nervovou soustavou a střevy,což spolu úzce souvisí.

VÁHY-24.9.-23.10.
Zdravotní stav Vah je úzce propojen s dostatkem odpočinku.Lidé narozeni v tomto znamení by se měli víc než jiní vyhýbat stresu a přílišné konzumaci alkoholu.Opatrní by měli být na ledviny a bederní oblast.

ŠTÍR-24.10.-22.11.
Zrozenci Štíra se pyšní dobrou imunitou.Pokud se jich nějaká choroba zmocní,rychle se jí zbaví.Potrápit je mohou problémy s vylučováním,takže pozor na nachlazení a dostatek vlákniny v potravě.

STŘELEC-23.11.-21.12.
Střelci by toho na sebe neměli nakládat mnoho,jsou totiž jako Berani náchylní k nemocem z přepracování.Pozornost by měli věnovat dolním končetinám,hlavně kyčlím.Neuškodí preventivně užívat nějaký přípravek s želatinou.

Horoskop opsaný z časopisu Globus.
Sice dávám přednost horoskopu ze starého snáře,ale proč ne?


Komentáře

Komentáře může přidávat jen registrovaný uživatel

Přihlásit se / registrovat
1zorka - 11. 1. 2014 17:44
Horoskop
Jo, jo, jo!
"BÝK-21.4.-20.5.
Zdravotní potíže si Býci mohou způsobit nadměrnou konzumací jídla a pití,případně nedostatkem pohybu.Příliš to tedy s radovánkami nepřehánějte a pozor dejte především na nos,hrdlo a uši."
To sedí!

60k.cz | Nezávislý, přátelský a svobodný web | Šedesátka, oáza klidu pro seniory | 2013 - 2024