Úvod > Kavárna > Jak se budí princezny...

Jak se budí princezny...

(autor: Marie, dne: 1.8.2016 08:39)
Úkol vhodný pro prince :-)

Jardo, ty jakožto téměř jediný zástupce mužského pohlaví na tomto webu, by sis měl dát za úkol, probudit spící princezny, konkrétně spící Růženku.
Ta přidávala hodně polínek a dbala, aby ohýnek nezhasnul...
A teď spí a spí dívka zakletá....

 


Komentáře

Komentáře může přidávat jen registrovaný uživatel

Přihlásit se / registrovat
1Marie - 1. 8. 2016 08:53
Dobré ráno
2Jarda - 1. 8. 2016 09:29
1: Budičééééék!!!!!!!!
... žádný voblizování a ocucávání! ... na vojně to bylo vždycky surový, kdyby s nějakým olizováním dozorčí přišel, hned by dostal kanadou do zubů, tak vstávat a cvičit!!!
3Jarda - 1. 8. 2016 09:34
2: Strašný, co?
musím pokračovat takhle, protože se vejde na komentář jen jeden odkaz. Ta nechutně řvoucí holka je můj ročník a stále zpívá a baví lidi, dokonce od ní přebíral písničky i náš "Božský Kája", vzpomínáte?
4Jarda - 1. 8. 2016 09:39
3: Další odkaz
Zpěv: Když nezpívá tím "chraplákem", má někdy i hezké písničky.
Tak vstávat, bando! A cvičit!!!
5alava - 1. 8. 2016 20:20
Tak na to jsem ráno...
...chyběla. Vstala jsem sama a dala se hned do práce. Nějak jsem do toho běžného života vlítnula po hlavě. Na písničky nebyl čas, natož na zpracovávání zážitků z dovolené. Zatím si přečtěte "repo" Helenky Č. na íčku - Hurá na Švédy I-V.
6Jarda - 1. 8. 2016 21:23
5: Alenko,
mohla by ses Helenky Červenky zeptat, když ve Švédsku scházela těch 243 schodů tak dlouho, proč to nebrala po dvou? Zvládla by to za polovinu času. Dík.
7alava - 1. 8. 2016 21:41
6: Jardo...
...nemohla, i když je dost daleko, na to aby mne praštila. Já jsem ty schody taky musela sejít se zaťatými zuby. A nejen tyto schody, i spoustu dalších a pak ty lávky ze dvou, tří až 4 prken na rašeliništi, to bylo taky žůžo. Ale beru to tak, jak říkávala moje babička "trp tělo, když' s tomu chtělo!"
8Marie - 2. 8. 2016 08:47
Budit princezny
voblizováním a ocucávaním se ti nechce, ale schody bys bral i čtyři najednou!
Já beru schody taky někdy po čtyřech, když bolí záda :-(
9Jarda - 2. 8. 2016 09:47
8: Ne
Voblizovat, vocucávat, NE! Voblížeš, vocucáš, pak přiletí mouchy, co tam najdou roznesou po okolí a ze spících princezen jsou mucholapky (přinejlepším - ne-li, nedej Bůh, zdroje nákazy). Ne, to by bylo nehygienické.

Schody. Když jsem poradil scházet schody po dvou, šel jsem to pro jistotu vyzkoušet. Nemám jich sice doma 243, ale i na těch 17 se to dalo.

1. Po dvou schodech nahoru i dolů by to celkem šlo, sice už žádná sláva, ale trénink by mohl přinést zlepšení. Perspektiva by tu ještě kdesi v koutku nějaká byla.
2. Přes tři schody: S pomocí zábradlí, jen nahoru.
3. Přes čtyři schody: Pouze nedopatřením, jen dolů.
10Růžena - 5. 8. 2016 07:26
nespím
nevím jak to dělám ,ale stala jsem se poletuchou jsem stále v poklusu když nelíčím pokoje tak se pustím jako včera do sklepa to byla docela fuška ho vylíčit, lítám po lese sbírám houby a když nenajdu tak naplním košík šiškama , zavařuju plody zahrádky , sbírám mirabelky do kvasu a jezdím s kamarádkou a jejím mužem po hradech a zámcích naposledy Moravská Třebová , hraju si někdy ještě stále s panenkama chodím s pejskem na procházky a vybírám si právě schody je jich tam 22 a jsou takové vyšší takže si vždy říkám jestli je vylezu a taky pak slezu tak jsem života schopná.Myslím na vás všechny ,vzpomínám jak to bejvávalo fajn když jsme se dokázali prima bavit a dělat srandičky . Počítač zapínám jen ráno než vypiju kafe a dávám si hodně pozor aby kafe šlo tam kam má a ne do klávesnice .Písničky bezva !!!!!!!!!!
11alava - 5. 8. 2016 19:34
10: Ahoj Růženko...
...to je fajn, že jsi nakoukla, jen bys měla častěji ;-). Nás to samozřejmě moc těší, že jsi tak akční. Měj se hezky.
12Jarda - 6. 8. 2016 00:26
10: Tak přestaň vzpomínat
a začni tady konečně pracovat! Žít ve vzpomínkách (myslím, že se tak nějak jmenoval jeden starý film) není perspektiva. Jo, bývala tu sranda, ale letos ani ti slimáci nebyli aby nám nějakou srandu naslintali. Vidíš, sedím si tady teď v noci u vínečka a je mi docela dobře ... a včera jsem nemohl vůbec nic.
13alava - 24. 2. 2017 18:21
Jak se budí princezny...
...rovnou napíšu, že těžko, přetěžko, milá Anežko. To jsem si řekla, že se dnes tak na první dobrou napíchnu na jedno starší téma, protože fakt už jsme jich napráskali tolik, že otevírat další, je mi proti srsti. Tedy dnes je ale Matěje, kdo může si zapěje, viz. odkaz. Počasíčko více než aprílové, ale jsem ráda, že mi vichřice neodnesla komín, ani nic dalšího a dokonce už jsem byla i párkrát venku a po té dlouhé chcípavce zrovna cítím, jak už mi to chybělo. Ale nesmím moc spěchat, abych zítra zase nekašlala na fšecko! To ani nemůžu. Ale vytahovat očima jarní kvítka ze studené země, to můžu a ráda, ale co naplat, sluníčko je sluníčko. Dnes sice několikrát vykouklo, ale pak ho převálcovalo pršosněžení a teď jsou tam mraky jak před koncem světa. Však se dočkáme. I když asi v kontextu "březen-za kamna vlezem, duben-ještě tam budem a květen-topím jak kretén". Nevídáno, tak to bylo a tak to i bude. Doufám, že se všichni zde nepřítomní registrovaní uživatelé těšíte dobrému zdraví a jste v pohodě. Jakož i náš admin. Za to ti spameři, co jich je dole zase až nebývalá přesila a mezi nimiž se ztrácíme, by mohli jít k čertu. Já je, bohužel, odstranit neumím a je vidět, že na rozdíl od bývalých uživatelů 60k je to stále baví. Proti gustu žádný dišputát.
No a jak jinak? Nový rok nás vždy vyprovokuje, abychom si něco přáli. Tak doufám a přeji vám, ať se vám taky všecko splní♥♥♥!!
14Marie - 25. 2. 2017 05:03
Všem spícím i bdícím...
Díky Ali za pozdrav.
Dnes jsem už od tří hodin vzhůru, to samou radosti, že nemusím ráno vstávat...
Taky je to pro něco dobré. Alespoň si mohu dopřát trochu internetové zábavy.
Po špičkách, potají, jde jaro tiše k nám... Ať ledy v nás roztají a láska má kde kvést... to přeji nám i vám...
15Jana P - 25. 2. 2017 14:34
Také zdravím všechny probuzené princezny
a hlásím jaro i v Kladně. I když o něm zatím vím jen z "exkurze" na balkon, kde jsem věšela prádlo (jen tak ve svém starém domácím dederonovém oblečku a nemrzla jsem). Taky jsem na webík jen občas nakoukla a řekla jsem si "pššt, nebudit", nemusím být budíčkem pořád jen já.
16alava - 25. 2. 2017 23:04
Děkuji probuzeným princeznám...
...Máje a Janě za milé přispění a jistě mi dáte za pravdu, že dneska bylo skutečně překrásně, i když ještě ne na opalování. Ale "žabičkáři" slibují, že zima už jde opravdu do háje, což jistě všichni uvítáme s povděkem. Byla jsem venku, i když to byl pouhý výpad za obstaráním potravin, měla jsem dnes pozvanou návštěvu - slavili jsme trošku toho Matěje, aby vnuk věděl, že má taky nějakou babičku. Táhla jsem za pravého poledne loukou domů a co chvíli se zastavila, pokochala a alespoň na mobil vyfotila azurové nebíčko a bílé duchničky oblaků, viz fotky v Úvodu.
A když návštěva po dobrém obědě odjela, ještě víc jak hodinu jsem zvelebovala záhon s jarními cibulovinami. Zítra budu pokračovat, nemusím totiž vařit, neb jsem pozvaná na oplátku na oběd k dceři :-). Mějte se jarně a smějte se každou chvilku!
17alava - 26. 2. 2017 00:15
Milý admine Mílo...
...asi ta včerejší vichřice Ti donesla moji zmínku o těch trapičích dole a nyní koukám a nevěřím očím - jsou pryč - asi již u toho čerta. Mockrát děkujeme a posílám za Tebou (nevím kam) i srdečný pozdrav a přání zdraví a hezkého jara ♥♥♥!alava
18knihomilka - 26. 2. 2017 17:36
16: Alenka
Zdravím, Alu, zdravím Jaro, přírodu, princezny a prince a všem přeji slunce plné hrstě!
19alava - 26. 2. 2017 20:10
18: A já zdravím další probuzenou...
...princeznu Knihomilku Inku a děkuji, že se také ozvala. Hodně zdraví a přejícího sluníčka, Inko!
20alava - 26. 2. 2017 20:12
Jardóóó!...
...Budíčééék!! Nakoukni na káčko, udělej si "opáčko" ;-).
Stránky:

60k.cz | Nezávislý, přátelský a svobodný web | Šedesátka, oáza klidu pro seniory | 2013 - 2024