Úvod > Kavárna > Přání nejen ke dni matek

Přání nejen ke dni matek

(autor: Růžena, dne: 14.5.2023 09:22)

Kdyby chleba nebylo, kdyby slunce nebylo, kdyby všechny vody vyschly, kdyby stromy navždy uschly, maminčino dobré srdce svět by opět stvořilo.  Ještě bych chtěla popřát Alence .V. Alenko přeji ti k narozeninám plnou náruč květů, hodně zdraví ,to je to nejdůležitější ! Doufám že jsem se nespletla a pamatuju si tvůj narozeninový den možná to bylo včera , to víš ten pamatovák nějak zlobí. V Květnu má narozky i Míla a nejsem si jistá i Jana a Casua ?  Tak vše nejlepší a kytička pro všechny.

Přání nejen ke dni matek

Komentáře

Komentáře může přidávat jen registrovaný uživatel

Přihlásit se / registrovat
1alava - 15. 5. 2023 00:46
Přání
Milá Růženko, moc Ti děkuji, žes nezapomněla. Měla jsem krásný den, viděla se s dětmi a vnoučaty, i když ne se všemi a pravnoučátka mám teprve slíbená, měla rýmu. Dostala jsem spoustu krásných květin, i na výsadbu do venk. truhlíků, a j. dárků, protože se to letos sešlo i se Dnem matek. A navrch spoustu přáníček odevšad. Tímto srdečně blahopřeji i všem dalším májovým zrozencům, přeji štěstí, zdraví a pohodu.
2alava - 1. 6. 2023 23:16
Přání
Tak dneska jsme popřáli dětem k MDD- nejspíše tedy vnoučátkům - protože měsíc červen přiletěl! Ty starší děti se už těší na prázdniny. Zatím nás počasí už pár dnů připravuje na letní teploty, taháme obětavě konve ke všemu, co nám kde kvete a roste, plánujeme výlety, příp. i dovolenou. Ať se vám ve všem daří ♥ .

60k.cz | Nezávislý, přátelský a svobodný web | Šedesátka, oáza klidu pro seniory | 2013 - 2024