Úvod > Kavárna > V zákulisí divadla

V zákulisí divadla

(autor: Helena, dne: 2.3.2014 13:45)
Kdo mne a Hanku zná, ví, že Hanka je kvočna bohumínských kuřátek (jak poetické pro babulky a dědulky) a že se u nás v seniorklubu pořád něco děje.

Tentokrát nám kvočna Hanka dojednala exkurzi ve vlásenkárně a šicí dílně Divadla moravskoslezského v Ostravě. Sama byla překvapená, že kuřátek, lačných toto v zákulisí vidět, bylo hnedle čtyřicet dva. A opravdu bylo na co koukat. Ve vlásenkárně nám vše ukázaly, vysvětlily a názorně  některým nasadily paruku a chlapům skřítkovské vousy :-)  .V dílně se šilo zrovna pro baletky. Čas neúprosně pádil a museli jsme zákulisí opustit, abychom nenarušili přípravy na další divadelní vystoupení.

 

 

 

 

 


Komentáře

Komentáře může přidávat jen registrovaný uživatel

Přihlásit se / registrovat
1Růžena - 2. 3. 2014 14:00
To by bylo
něco pro mě ,hned bych se narvala do těch svatebních šatů.U vás to holky žije samá akce kde na to ta Hanka bere čas ? Chválím chválím ,co vše pro seniory dělá !
2Hanka - 2. 3. 2014 19:44
1: Díky za pochvalu
Jo,zase se mi podařilo vymyslet a zajistit něco zajímavého.Nahlásila jsem přibližný počet-asi 20.S otazníkem.Když jsem zjistila,že nás je u vlaku víc než 30 a pak mi lidi volali,že jich autobusem(pro některé je to levnější cestování) přijelo dalších 12 ,začala jsem být nervózní.Budeme tam moci jít všichni,nebo budeme zklamaní???Vysvětlila jsem situaci a vyšlo to.Díky Helo,žes o této akci napsala.Já jaksi nestíhám.Už zase plánuji a zajišťuji březnové akce.

60k.cz | Nezávislý, přátelský a svobodný web | Šedesátka, oáza klidu pro seniory | 2013 - 2024