Úvod > Kavárna > ZNAMENÍ KOZOROŽCE

ZNAMENÍ KOZOROŽCE

(autor: Růžena, dne: 13.1.2014 07:06)
Opsané ze starého snáře

Do tohoto znamení vstupuje Slunce dne 22 prosince a zůstává v něm do 20 ledna.Vládcem znamení je saturn.
Lidé narození v tomto znamení mají většinou střední postavu,jsou obyčejně štíhlí,trochu chudí.
Jejich tvář má velmi ostré rysy,nos je výrazný a ostrý,brada hranatá.Pleť na tváři je obyčejně bledá,vážné,poněkud posunuté oči bývají dost hluboko vsazené.Jejich chůze je pomalá a odměřená.
Prvořadou a typickou vlastností těchto lidí je nesmírná ctižádost a velká usilovnost.
Nejraději se ponořují do těžkých věcí,řeší je s vytrvalostí,která vzbuzuje obdiv.Lehká práce je nezajímá.Všechno co dělají je velmi přesné,ale nikdy ne puntičkářské.Neúspěch je neodradí.Jsou velice spolehliví.S nedbalostí se u nich nesetkáme.
Bývají to lidé velmi vážní a uzavření.Jejich důvěru můžeme získat jen těžko,neboť je v nich trochu podezřívání.Ale jim samým lidé velmi důvěřují.Na jejich mlčenlivost se můžete spolehnout.Veselí jsou jen v úzkém rodinném kruhu.Vlastností těchto lidí je radost ze samoty,proto je často pokládáme za podivíny.
V životě jsou praktičtí,šetrní a nenároční.Žijí víc pro povinnost než pro zábavu.Většinou jsou klidní.Když už se rozhněvají těžko je uklidnit.Křivdy dokážou odpouštět,ale nikdy nezapomínají.Jejich láska se získává velmi těžce a pomalu,ale když už milují,tak potom jen s celou duší.Musí se snimi zacházet velmi opatrně,musí mít stále pocit že jsou milováni.
Ačkoliv mají vůči manželství předsudky ,mnozí z nich je uzavřou 2x.V manželství nedělají výstupy.Tito výborní pozorovatelé dělají chybu v tom,že o věcech s kterými nesouhlasí,nemluví,ale dusí je v sobě.Říká se o nich že jsou chladní,ale není to pravda.Jen neradi obalují své city do pěkných slov.
Chtějí aby před lidmi byly utajeny.občas je tato uzavřenost mrzí,rádi by se jí zbavili ale jen málokdy se jim to podaří.
Pokud jde o manželství,nejlépe se k nim hodí lidé narozeni ve znamení Býka,Panny,Ryb.Nejšťastnější manželství je pro ně s osobou narozenou ve znamení Kozorožce.
Výchova dětí narozená v tomto znamení je dost těžká.Tyto děti si nejraději hrají nepozorováně beze svědků.Velmi je těší učení.Jsou bystré a zvídavé.Na svoje zdraví musí být velmi opatrné.
Lidé narození ve znamení kozorožce,možno využít v povoláních, kde záleží na přesnosti,jsou velmi pracovití,usilovní a spolehliví.
Jako lékaři jsou svědomití a opatrní.Bývají z nich dobří badatelé a učenci.hodí se také na studování cizích jazyků.
Jsou dobrotiví a vážení. Jsou svědomití a milují pořádek.
Nemocní jsou většinou jen v mládí.Trpí na infekce a časté nachlazení.Obyčejně se dožívají vysokého věku.
Někteří trpí také na onemocnění sliznice .Citliví jsou na oblast kolenní a souží je záněty kloubů.Ve stáří se jim zhoršuje sluch.


Komentáře

Komentáře může přidávat jen registrovaný uživatel

Přihlásit se / registrovat

60k.cz | Nezávislý, přátelský a svobodný web | Šedesátka, oáza klidu pro seniory | 2013 - 2024