Úvod > Kluby > Autorská literární tvorba > Nostalgie

Nostalgie

(autor: Růžena, dne: 28.12.2013 17:42)

z archívu šedesátky


Komentáře

Komentáře může přidávat jen registrovaný uživatel

Přihlásit se / registrovat
2zorka - 28. 12. 2013 17:49
Nostalgie
Dík za vložení, bylo to pro mne opětně novum, já si už fakt nic nepamatuji. Ale ten obr.č.9 by mohl být nějaký tiskařský lis? Jsou na něm njaké papíry.
3Inka - 29. 12. 2013 17:37
Truhlář
Můj táta vychodil volyňskou průmyslovku dřevařskou, pak se vyučil u mistra dělat nábytek v Lišově.Ovšem v krizi šel pracovat do banky v Praze, studoval při práci a už byl ouřada.Ale ve volných chvílích v dílně vyráběl pro nás nábytek a všelijaké tuhlíky, co si kdo vymyslil, uměl vyrobit ze dřeva.Takže ten obrázek -stolař-to je mé dětské prostředí,hrála jsem si se dřívky a vyráběla jsem taky ...Ty obrázky mi udělaly radost,ale koukala jsem, kde jsem se to ocitla? Na Šedesátce! A v diskuzi se tam zase pěkně hádají.
Takže na nostalgii nedám.Z našeho povídání si skládám mozaiku.Nejprve- kde jste která rozsetá po naší vlasti,jaké zvířátko u vás žije/ víc pejsků/.Jakou radost dělají děti a vnoučata.Těším se z fotek a z vaší šikovnosti.
Po odjezdu všech dětí a vnoučat jsme projeli auto,podívali se na vesničku nedaleko Protivína,zajeli na hřbitov zapálit jednu .Mezitím se setmělo.Zase obloha jen hořela...

60k.cz | Nezávislý, přátelský a svobodný web | Šedesátka, oáza klidu pro seniory | 2013 - 2023