Úvod > Kluby > Autorská literární tvorba > Radosti v seniorském věku

Radosti v seniorském věku

(autor: Růžena, dne: 17.4.2023 17:46)

Před 24 roky jsem byla smířená s tím , že můj život je u konce. Do hlavy se vkrádaly myšlenky které nebylo možné vyhnat. Neuvidím jak vnučky dostudují jak vnuci budou pokračovat v učení  no prostě kdo tohle nezažil neuvěří . Vůle žít byla silnější než všechny myšlenky které člověka ubíjely . Byla to vnoučata která dokázala svou babičku postupně přivést zpět do života i když jiného jak dřív.  Byli a jsou mou oporou a dělají mi radost. Jiná a ještě větší radost přišla do mého života před rokem a půl, když se vnučce narodila Barborka a já se stala prababičkou a další holčička Šárka se narodila nedávno vnukovi a jeho zatím snoubence ,včera dojeli a překvapení bylo  krásné a nečekané, když jsem si  prvně pochovala  růžový uzlíček štěstí, to byl pocit k nepopsání. Jistě i vy kteří máte pravnoučata ten pocit znáte . Já jsem moc ráda ,že mi život dopřál se toho dožít .

Radosti v seniorském věku

Komentáře

Komentáře může přidávat jen registrovaný uživatel

Přihlásit se / registrovat
1knihomilka - 17. 4. 2023 18:20
Tento komentář je dostupný pouze přihlášeným uživatelům
2Jana P - 17. 4. 2023 18:26
Připojuji se ke gratulantům, Růženko
a chlubím se - taky už mám pravnučku Adélku a prý se mám těšit, že jí na podzim přibude sourozenec
3alava - 17. 4. 2023 21:50
Taky už jsem dvojnásobná prababička,
tak vím, jaký je to pocit držet znovu po letech mimi a moc Ti to štěstí, Růženko, (kouká Ti z očí!) přeji!
4Causa - 18. 4. 2023 14:54
Také blahopřeji
Jsem už rovněž pradědečkem. Když mi dávali potěžkat toho mrňouse, tak jsem se bál, aby mi neupadl. Když jsem jej pak měl na klíně, tak se na mne koukal, cucal si tlapku a něco si potichu broukal.
Vzpomněl jsem si jak mi maminka říkala, že když jsem byl v porodnici hned po narození vedle ní, také jsem si broukal, až si myslela, že mi něco je. Tak ji lékař uklidnil, že jsem zdravý a v pořádku. Ten mrňous je tedy určitě po mně!!!!!!

60k.cz | Nezávislý, přátelský a svobodný web | Šedesátka, oáza klidu pro seniory | 2013 - 2024