Úvod > Kluby > Kdo je kdo > Nuda v televizi

Nuda v televizi

(autor: petr, dne: 14.1.2024 11:21)
Dívám se na televizi spíše z nutnosti, co mne ohrožuje. Politika je nic moc a tak hledám zábavu na internetu, Dobrý je Facebook, když mi nabídne něco nového. Mám rád hudební klipy a oblíbil jsem si jihokorejské skupiny. S překladem nemám problém, protože translator mi pomáhá. Texty písní s ním přeložím do češtiny a baví mne udělat si české titulky v klipech.

Tvorba videa je mým koníčkem a prošel jsem několika programy pro tvorbu videa. Našel jsem výborný program, který umí vytvořit i pěkné titulky. (kdenlive) A protože nejsem sám, kdo pracuje s titulky, našel jsem i facebook skupinu díky stránky Ivuše. (https://ivuse-korean-dramas.webnode.cz/) Jsou to oblíbenci korejského jazyka a dobrovolně vytvářejí titulkové překlady korejských filmů. Až s podivem jsem zjistil, jak početnou komunitu tvoří a jak jsou aktivní. Nabízejí k vydaným filmům titulky, které pak po stažení v přehrávači se spojí a umožňují česky sledovat děj filmu.

Dorama - Cz/Sk - amatérské titulky. To je ta skupina na facebooku. Pokud jste tam aktivní, tak můžete zažádat o členství a rádi vás přijmou do skupiny. Tam se dozvíte, co je nového, a který film se právě překládá, nebo co už je hotovo.

Můžete kouknout taky na moje video o osobnosti Chuu Naše noc...:https://www.facebook.com/seniortip.ostrava/videos/364656636042731/

Zdraví alias Petr.
Nuda v televizi
dorama1.jpgchuu_nase_noc_je_krasnejsi_nez_vas_den.jpg

Komentáře

Komentáře může přidávat jen registrovaný uživatel

Přihlásit se / registrovat
1Růžena - 15. 1. 2024 10:46
nuda n telce
máš pravdu někdy ano .Pro mne je telka nepostradatelná takže vyhledávám cestopisné dokumenty , často sleduji na zumu filmy o zvířátkách, a taky mám ráda seriály , staré filmy i zahraniční akční ,sportovní ,a hlavně pohádky no a když se chci pobavit tak si někdy pustím přenos ze sněmovny , jihokorejské skupiny neznám .Na tvorbu videa si vzpomínám před lety jsem se díky tobě něco naučila a pár videí vytvořila. Také si vzpomínám na tvé krásné fotky z Polanského lesa a i nějaký potok mě zaujal a doufám ,že tento web obohatíš o další fotky.Ráda se na tvé video kouknu ,ale nejde mi to zobrazit.

60k.cz | Nezávislý, přátelský a svobodný web | Šedesátka, oáza klidu pro seniory | 2013 - 2024