Úvod > Kluby > Kultura a knihy > Festival Songfest aneb Rok koně

Festival Songfest aneb Rok koně

(autor: knihomilka, dne: 19.1.2014 17:41)
Pozvánka na koncert

Oslavy příchodu roku 2014 jsou za námi a další vítání nového roku je před námi - tentokráte dle čínského lunosolárního kalendáře. Na přelomu ledna a února skončí Rok hada a příštích dvanáct měsíců bude ve znamení koně. Uvítat nový Rok koně bude moci uvítat devět českých a moravských měst díky vytříbenému programu multikulturního hudebního festivalu Songfest mezi 23. lednem a 8.únorem stylovou oslavu v rytmu domácí i zahraniční hudby.

"Kůň je velmi pozitivní tvor, inteligentní a duchovní, odjakživa byl a je velkým přítelem člověka. Přináší akční a laskavý rok," říká ředitelka festivalu Songfest.cz a s úsměvem zve k návštěvě: "Čínský kalendář přiřazuje každému roku jak zvíře, tak také prvek či materiál. Tím je pro rok 2014 dřevo. Dřevěný kůň symbolizuje sílu, rychlost a průbojnost. Čeká se, že rok 2014 bude velmi dynamický a může přinést zásadní změny, zvraty a překvapení. Věříme, že náš Songfest.cz poskytne všem potěšení a energii Rok koně využít k rozletu, nebo jej prostě jen dobře ukočírovat."

Festival připravuje již po třinácté jeho zakladatelka - čínská zpěvačka Feng-yün Song, společně s duchovním otcem projektu, hercem a moderátorem Jaroslavem Duškem. Šansonově laděný písňový program Fen-yün Song a Tria PUO spolu s originálním Duškovým humorem budou páteří programu.
Rok koně má být akční a laskavý.

http://www.songfest.cz/

 


Komentáře

Komentáře může přidávat jen registrovaný uživatel

Přihlásit se / registrovat
1alava - 20. 1. 2014 17:01
Rok koně
Kéž by prognóza byla pravdivá. Koně obdivuji, jsou to ušlechtilá zvířata, ale jelikož "jsem maličká", tak mám zároveň respekt.
2knihomilka - 21. 1. 2014 15:57
1: Rok koně
Alenko, video se mi líbí, kůň je nádherně akční.
3alava - 21. 1. 2014 18:02
Koně
To je plemeno "fríský kůň", já ho poprvé viděla na vlastní oči v Pecínově za Prahou, kde je chovají, můj syn tam měl svatbu. Když se podíváš na YT vpravo na další nabídku, je toho tam víc. Já se také znovu potěšila. Mají mohutnou stavbu těla, byli vyšlechtěni pro rytíře v brnění.

60k.cz | Nezávislý, přátelský a svobodný web | Šedesátka, oáza klidu pro seniory | 2013 - 2023