Úvod > Kluby > (Sebe) vzdělávání > Procvičování paměti.

Procvičování paměti.

(autor: akimoro, dne: 15.2.2023 08:47)

Tak tak něco ke vzdělání.

 Je mnoho lidí, kterým se univerzita třetího věku vyhýbá, je to protože oni se vyučili řemeslu a maturita pro ně byla nedostupná.

 Ale i tito lidé se mohou pokusit si procvičit paměť a mohou se něčemu novému přiučit.

 V Dobrušce bylo spuštěno procvičování paměti. Pochopitelně, že já nesmím chybět. Celý kurz stojí zhruba 320 kcz. Ruku na srdce, člověk tyhle peníze kolikrát vyhodí za úplnou hloupost, kterou nikdy nepoužije a tak proč je nedat směrem k pamatováku, jak já říkám.

První cvičení máme za sebou. Pro mně to nedopadlo nejhůř. V prvním textu, tedy hledání obrázku, postřehový test jsem pohořela z dvaceti obrázku jsem našla jen patnáct. No co stalo, postřeh nebude mou silnou stránkou. Pak přišel test na paměť. Každý účastní řekl jednu věc která byla v pěti skupinách. Celkem ji bylo dvacet a tady jsme zjistila, že s pamatováním jsem na tom dobře. 100% úspěšná zapamatovala jsem všechny druhy. No a teď se těším na další shledání které bude příští čtvrtek.

Zase se sejde naše skupinka na dalším procvičování pamatováka. Ale není to jen o procvičování. Sejdeme se tam lidé, kteří mají stejné zájmy