Úvod > Kluby > Zahrádka a zvířátka > MOJE ZAHRÁDKA 1

MOJE ZAHRÁDKA 1

(autor: Růžena, dne: 25.1.2014 08:10)
Konečně jsem z té spousty fotek kytiček z mé zahrádky vytvořila 1 díl videa.

Komentáře

Komentáře může přidávat jen registrovaný uživatel

Přihlásit se / registrovat
1Růžena - 25. 1. 2014 08:12
odkaz na filmeček
první díl
2petr - 25. 1. 2014 08:43
Zahrádka
Růženo, moc pěkná práce. To na úvod.
Jen jestli to ode mne přijmeš. Moje přání. Obrázky jsou fajn, ale čas zobrazení je moc krátký a největší zážitek je z těch přechodů mezi snímky. (točí se z toho hlava)
V nastavení (je to moviemarker?) lze určit dobu promítání jednoho snímku. Přidal bych 2 sekundy. Pak bych si vybíral, nebo změnil přechody na příjemnější, než ty točivé.
To zatím stačí. Těším se na druhý díl.
3Inka - 25. 1. 2014 08:59
Oči...
Kytičky máš krásné, ale já s bolavýma očima taky nemám ráda ty divoké přechody.
Proto nesnáším televizní "šou" a ty barvy a neony mi vadí.Ale to je má chyba...
Petře, dej sem polopaticky to nastavení času, jestli můžeš.Taky lze dát na fotku zpoždění...Dávám to na titulky, aby to šlo přečíst.

U nás na jihu konečně chumelí, zahrádka snad bude v peřince...
Hezkou sobotu.
4alava - 25. 1. 2014 13:25
1: Zahrádka
Růženko, moc krásné, řekla bych, že ty kytičky a zahrádku máš zatím nejlepší - i co do kvality fotek. Já jsem do tajů výroby filmečků nevnikla, tak nic jiného nesoudím. Třeba by mne zajímalo, zda použité fotky by měly být pokud možno ve stejném rozlišení a jak velkém, nebo jestli je to jedno, jestli záleží jen na kvalitě (ostrosti) snímku a jestli to ten program nějak případně sjednotí.
5Růžena - 25. 1. 2014 15:50
2: 2 sekundy
Petře beru to !!! Samozřejmě jsem ráda za každou radu jen fakt nevím kde v tom programu ty sekundy přidat ,zatím ještě tápám .Petře a Inko poradíte ?Přechody snímků vyzkouším takové aby se hlava točila jen z vína a ne z videa ha,ha.
6Růžena - 25. 1. 2014 15:57
4: rozlišení
Raději jsem při třídění fotek vybírala tak aby byly ve stejném rozlišení ty které jsem dřív dávala na šedesátku a musely být před tím změnšené ty jsem si nezálohovala a proto jsem je vytřídila zvlášť a uvidím zda budou vůbec pro video použitelné.Co se týká uložení na jutubko tak když jsou některé fotky rozostřené nebo nekvalitní tak se ti ukáže nabídka zda chceš aby ti bylo video upaveno ukáže se ti na půlce obrazovky tvoje a na druhé půlce to po jejich úpravě a máš možnost si vybrat.Takhle se mi to zobrazilo pouze u videa les , příroda a houby u ostatních ne.Učení mučení ,ale strašně mě to baví tak budu se učit dál.
7Ilona - 25. 1. 2014 16:06
1: Zahrádka - díl 1
Mile mě překvapil ten hudební doprovod, i když bych možná k těm kytičkám vybrala něco něžnějšího. Tady je to zpočátku takové "dramatické". Ale tahle skladba bývala kdysi náš třídní "hit", ještě když jsem chodila do školy. Měli jsme to jako znělku ve školním rozhlase, který "provozovali" studenti a u nás ve třídě jsme tuhle skladbu doslova všichni zbožˇˇnovali*). Když jsem pak sehnala gramodesku s touhle skladbou, tak jsem si ji (jako ostatně všechno) pouštěla denně a to i několikrát, takže nakonec jsem ji vlastně uměla i zpaměti. Růženko, děkuju za ten Koncert B-moll pro klavír a orchestr od Petra Iljiče Čajkovského

*)něco se mi stalo s klávesnicí a nedokážu dát jediný háček nad "n" - místo toho dva a ještě těsně vedle :-(
8Růžena - 25. 1. 2014 16:37
7: doprovodní hudba
to víš Inko že jsem měla staženou jinou hudbu něžnou jenže jsem se dověděla a dost mě to vylekalo , že ke svým videím se nesmí dát písnička stažená z internetu kvůli autorským právům ,hrozí pokuta a zablokování jutubka takže jsem vybrala tuhle povolenou.
9Inka - 25. 1. 2014 16:44
Hudba
Taky mi vyhrožují...Ten Čajkovský se hodil právě na ty přechody.Gradace napětí...
http://www.youtube-mp3.org/ Tímto můžeš brát z videí a na to jsou krátcí...
Spletla sis Ilonu a Inku..Máš krásně ostré fotky,já mám vše starým fotáčkem,ale stejně se teprve učím.Prý to pomáhá mozku-budu mít v mozku z focení kostku.Jdu vařit ovocné knedlíky s tvarohem.
Já to taky neumím.Nastavit čas.

60k.cz | Nezávislý, přátelský a svobodný web | Šedesátka, oáza klidu pro seniory | 2013 - 2023