Úvod > Kavárna > Barevná tma

Barevná tma

(autor: akimoro, dne: 4.12.2023 07:51)
Akce
Ve čtvrtek byla v Dobrušce Barevná tma, já nefotil, ale fotit s mým stařičkým foťákem se musí umět, ta k se fotky moc nezdařily. Aspoň pro názornost.
Barevná tma je dobročinná akce na pomoc nevidomým, pořádaná spolkem Doteky naděje. Vystoupili děti z mateřské školy, děti z NONY, což jsou postižení a mnoho dalších, nemohli chybět ani senioři z Dobrušky. Akce se vydařila a lidi odcházeli spokojeně domů.
tay se pochlubím, že zima dorazila i do Dobrušky a nakonec jedna zářívá svíce, aby vám svítila po celou dobu adventu a následně i budoucí rok.
Paní v Květovaných šatech je nevidomá Renata Moravcová, která je původcem všeho už několik let. Její elán do života by jí mohli závidět i zdraví lidé.
Barevná tma
dsc04040.jpgdsc04039.jpgdsc04038.jpg

Komentáře

Komentáře může přidávat jen registrovaný uživatel

Přihlásit se / registrovat
1alava - 4. 12. 2023 23:23
Barevná tma
Tak to je dobře, že jsi byla na něj. adventní akci a dík za sdílení. Také Ti přeji krásný adventní čas. Já jsem nikde nebyla, nejde to, ale jsem informovaná a syn mi třeba nafotil a natočil rozsvícení vánoč. stromu města a i děti mi posílají fotky, kde byly o první adventní neděli, tak přehled mi nechybí.

60k.cz | Nezávislý, přátelský a svobodný web | Šedesátka, oáza klidu pro seniory | 2013 - 2024