Úvod > Kavárna > Doudleby

Doudleby

(autor: akimoro, dne: 20.5.2026 15:55)
Hezký sluneční den vám přeji.
Dnes jsem se vydala s Květou Holcmanovou, Maruš Dudovou a Dášou Hrdou do Doudleb. Š ly jsme na zámek. Orovázel nás pán majitel. Povídaní bylo zajímavé, nikdo ani nedutal. Měli jsme dovoleno se posadit všude kde sedalo, přezůvky jsme si brát nemuseli a navíc jsme měli povoleno fotit.
Taky s zaslouží pochvalu to, že zámek je přes týden zavřený.Prohlídky jsou jen na domluvenou hodinu. My tam přijeli a zjistily, že je zavřeno. Už jsme myslely, že budeme muset odejít s nepořízenou. Právě tam přijela skupina ze Solnice a na požádání nás paní přidala ke skupině a my jsme procházeli zámkem. Zámek působý domácky a podtrhne to vyprávění zámeckého pána.
No zkrátka měla jsem zajímavý den. Mám pár fotek tak se pokochejte
Zobrazovat míň

Komentáře

Komentáře může přidávat jen registrovaný uživatel

Přihlásit se / registrovat
1Petr - 24. 5. 2026 19:49
Něco z víkendu na motorkách
V sobotu sem byl na srazu "Klobásobraní", bylo krásné počasí a sjelo se více než 65 motorek ze všech koutů Čech a Moravy. Silná byla skupina ze severní Moravy, od Města Albrechtice po Přerov. Zastoupení bylo Lipno, Mariánské lázně, Tábor, Praha, ČB a řada dalších. Pokud se vám podaří otevřít "k1400.cz/chopper.htm", tak zkusit kliknout na "aktualizace" a potom na "foto ode mne". Tam by měla být společná fotka účastníků a mě mezi nimi.
2akimoro - 26. 5. 2026 18:07
Petře3.6 je v Hronově sraz Javy.

60k.cz | Nezávislý, přátelský a svobodný web | Šedesátka, oáza klidu pro seniory | 2013 - 2026