Úvod > Kavárna > Nový týden, nová debata

Nový týden, nová debata

(autor: akimoro, dne: 7.9.2013 11:06)

Za dva dny začne nový týden, tak jsem si dovolila v předstihu založit týden již v sobotu.
Den za oknem se rýsuje hezký, slunce je nízko a tak mi oznamuje, že je podzim na spadnutí. Lípa u domu začíná žloutnout, tak ten pozim už je asi tady. Mám den lenošení, snažím se přesvědčit, že je velice hezký den a bylo by škoda ho strávit doma. Musím zavolat mým mladým, jestli nemají nic v plánu, že bychom vyrazili na hory. Bude tam sice chladno, ale krásně. Tak já se zatím loučím a večer napíšu jak se mi dařilo.
                 Lidičky tak zatím páček Růža


Komentáře

Komentáře může přidávat jen registrovaný uživatel

Přihlásit se / registrovat
1zorka - 7. 9. 2013 11:47
Nový týden
Nějak se nemůžeš dočkat konce tohoto týdne. Já bych zase raději ten čas posouvala zpátky, než dopředu. Je mi toho třeba. Nespěchej do zimy a do Vánoc. Brr. Když si vzpomenu na ten sníh. Ale v obchodech se objevují Mikuláši :-)
2Hanka - 7. 9. 2013 14:05
Krásný konec týdne
Tuto neděli se bude na náměstí konat naše tradiční pouť.Celý týden se už sjíždějí kolotoče,děti,a nejen ti,se na neděli velice těší.A ještě krásnější bude tento večer.Každoročně hráli muzikanti v sobotní večer ve věži kostela "Mariánské písně".Nyní 2 roky po sobě hrají pře kostelem.Zároveň jsou zde připravené i židle nebo lavice k sedění.Je to velice poutavý zážitek,na který se chodí dívat,ale hlavně poslouchat spousta lidí i dalekého okolí!Ani já tu nebudu chybět.
3bohca3 - 7. 9. 2013 18:49
Sobota
Dnes začala v Městečku POLNÁ- známá Mrkvancová pout.Povedlo se jim i počasí, a tak se občani Polné a širokého okolí dobře baví, anejvíc všichni ochutnávají buchty plěné mrkví, jsou velmi dobré ,někdo má i těsto s mrkví, ale přijedete pěkně najedeníz těchto zvláštních kynutých buchet.Den byl dnes opravdu jak vymalovaný,.
4Růžena - 7. 9. 2013 20:52
u nás
pouť už byla já dnes byla celé odpoledne v lese u mlýna stálo to za to, našla jsem plný koš hříbků a další koš bedel .Následovalo opékání makrel těším se až se budou moct dávat fotky abych se s váma mohla podělit.Jo a našli jsme také v lese jedny parohy neschází někomu ?????
5bohca3 - 8. 9. 2013 13:48
Neděle
JASANKAVDF - obrázkový hosting
Přidat komentář
js173
A Od zítra Nový týden, a podle předpovědi,nic moc, necháme se překvapit
6zorka - 8. 9. 2013 14:00
4: Parohy
Já jsem kdysi jedny měla, ale to už je dávno, takže to asi moje nebudou. :-)
7zorka - 8. 9. 2013 14:01
5: Zlatíčko
Jé to je hezké, otevřu note book a tam mi někdo říká zlatíčko!
8Marie - 8. 9. 2013 14:09
4: Parohy
Asi je odhodil nějaký "PAROHÁČ"
Mimochodem, víte, jaký je rozdíl mezi smutným a veselým paroháčem???
"Ten veselý o tom ještě neví..."
9akimoro - 8. 9. 2013 18:41
bez-nadpisu
Dnu už je na krátku a já se vrátila před chvílí z náměstí.Dnes se konal mezinárodní závod v ciklistice, Který začínal v Opočně u Kodymáku, jel se přes Dobrušku do Orliček a zpátky přes Dobrušku do Opočna. V Dobrušece byl doprovodný program k této události.Maršálek, prodejce kol v Dobrušce, předsravil elektrická kola. Bylo možné si je vyzkoušet. Což jsem pochopitelně udělala. Od rána od devíti hodin se na podiu střídaly kapely, zakončovala cantry skupina Stará parta. Tady jsem ovšem taky nesměla chybět. Se svou kamarádkou jsem tam vydržela až do konce. Tak takhle vypadal muj den.
10Helena - 8. 9. 2013 20:10
Na koncertě
Ve Starém Bohumíně je dnes pouť - u nás se jí říká odpust. V kostele byl odpustový koncert. Bylo to nádherné. V podání dvou pěvkyň zazněly árie od Handla, Bacha, Webera, Mozarta a dalších. K pobavení vás všech přidám to, co jsem zjistila až teď. Při svlékání černých kalhot jsem zjistila, že jsem si je odpoledne oblékla naruby.....očividně to nikoho nepohoršovalo a nikdo mne na to neupozornil :-)
11Tereza - 8. 9. 2013 20:52
10: Helo,
ten koncert musel být nádherný.Ty kalhoty naruby?To se stane,určitě to nebylo vidět.Já mám jednu halenku,ta má švy na lícu,vypadá to,že jí nosím obráceně.Hlavně,že jsi se vrátila spokojená.
12Růžena - 9. 9. 2013 06:36
10: naruby
Helenko třeba se to ujme a zašnou tak chodit všichni myslíc si že je to nová móda.Nejsi sama já se onehdy vrátila od doktora a vnučka mi říká babi tys tak byla nezi lidma ? Ptám se proč .Prý koukni se do zrcadla.Při pohledu mě bylo všelijak halenka naruby ukázala všechny švy z kterých sem tam koukala niť a já si říkala proč na mě v čekárně s úsměvem každý kouká a taky mě nikdo neupozornil .Pak mi došlo že jsem dostala jedny léky navíc asi právě kvůli tomu !!!
13Helena - 9. 9. 2013 09:53
Nevšimla
Naštěstí jsem si toho nevšimla. Protože teď mne napadá, kdybych to v tom kostele zjistila...a tam se není kde převlíknout, asi bych z toho kulturního zážitku nic neměla, protože bych na tu narubovku musela pořád myslet. Ó, sladké nevědomí!!!
14zorka - 9. 9. 2013 10:00
10: Naruby
Já takhle přijela jednou do zaměstnání. Bylo léto, ale ještě tma, díky posuvu času
a tomu, že jsem vycházela v 5 ráno. Když jsem přijela do práce, tak jsem zírala. Taky si toho nikdo nevšiml, protože v tom šeru to ani nebylo moc vidět. Zato když jsem byla mladá se mi stále vracel sen, jak někde pobíhám ve spodničce a nemám sukni.
15zorka - 9. 9. 2013 10:04
Nový týden
Týden začal uplakaně, prší. Jsem otrávená, i když nemohu chodit ven. Všichni píší o poutích. My ji měli před týdnem a já nemohla ani do kostela, kde je o poutí vždycky nabito. Ach ten meniskus!
16Helena - 9. 9. 2013 10:58
14: ty jen bez sukně
já měla kdysi dávnooooo sen, že jsem někde na svatbě a chodila jsem tam nahá, to byl studený pot na čele!!!!!!!!!!!!!
17zorka - 9. 9. 2013 11:29
16: sny
To taky znám. Většinou se mi zdají sny fantasmagorické. Čím to asi je. Mozek je nevyzpytatelný.Ve snech má být nějaká kompenzace, nebo mají zpracovávat události, které se okolo mne mihly. To na mé sny vůbec nesedí.Některé sny si pamatuji celý život. A byly to sny opravdu "husté".
18Tereza - 9. 9. 2013 11:38
Hezký
nový týden přeji.V noci u nás lilo a byla bouřka.Teď se chvílema snaží sluníčko,ale nejde mu to.Chystám se do lesa,ale asi nic nenajdu,je po neděli.Nevadí,procházka jen pomůže.Mě se hodně zdá,jak řídím auto a nemůžu ho zabrzdit.Vzbudím se spocená,ale jsem ráda,že to byl jen sen.
19bohca3 - 9. 9. 2013 14:22
Druhý týden.
Nezačal moc hezky, dozvídáme se ,že na severu čech byly bouřky . Na jihu a východě to přišlo po ránu trochu deště a silné chladno. Jen 6 stupnů a ted přes den ošklivý vítr. Pomalu všechno padá ze stromů, měli jsme 2 stromy slité pološvestkami, a to se láme i světvemi.Takže jak se skazí první den bude asi protivný celý týden.Sedíme u počítačů a čteme nebo píšem.
20Zoja - 9. 9. 2013 19:59
Pozdrav
všem v kavárně. Konečně mám opravený NB, nefungovala mi dolní řádka písmen. Slíbili mi novou klávesnici nejdéle do dvou týdnů a trvalo to šest. Dnes jsem se konečně dočkala. Tak až se tu rozkoukám, dám něco do placu. Zatím třeba pár fotek z putování v prvním týdnu září. Přírodní škola tak zahajuje vždy nový školní rok. Letos jsme po vodě (Ohře) i po souši putovali z Krásného jezu poblíž Bečova nad Teplou do Klášterce nad Ohří. Jeden den jsme vyjeli na Boží dar a přes Klínovec šli do Perštejna. Počasí nám přálo, kraj, kterým jsme se ubírali moc neznám, tak to byl příjemný zážitek. Jen ještě relaxuji.
Stránky:

60k.cz | Nezávislý, přátelský a svobodný web | Šedesátka, oáza klidu pro seniory | 2013 - 2023