Úvod > Kavárna > Odkaz

Odkaz

(autor: akimoro, dne: 13.2.2015 07:41)

http://marieka.blog.cz/rubrika/zajimave-odkazy, tenhle odkaz jsem dostala od kamarádky z Aše. Je to moc zajímavá stránka, nechá se tam najít vše co nás zajímá a dokonce jsem si nostalgicky zavzpomínala na mou první třídu. Je možné se podívat jak se jmenuje který pták, nebo nahlédnout dolexikonu hub a mnoho dalších zajímavostí.


Komentáře

Komentáře může přidávat jen registrovaný uživatel

Přihlásit se / registrovat
1alava - 13. 2. 2015 17:31
Odkaz...
...nakoukla jsem na několika místech a na "kudy z nudy" je to dobré. Obdivuji lidi, kteří si takový blog dovedou vytvořit a udržovat v chodu.
2Růžena - 18. 2. 2015 11:17
Rady
přišel mi zajímavý odkaz tak ho dávám do placu .
Na revma (revmatoidní artitidu) je hodně bylinek - např. kopretina řimbaba, křen, turanka, fialka, jalovec, slunečnice, túje, hloh, rozrazil, švédské kapky, jírovec, skořice, zavinutka, tužebník, jeřáb, vřes, kakost, libeček, pýr, maceška, rdesno, ožanka, kručina, bříza, kostival, levandule, dobromysl (oregano), česnek medvědí, list břízy, černého rybízu, vrbová kůra, sladkovodní houba, nať přesličky, semínko černuchy a bílé hořčice (suché obklady) atd. atd. atd. Byliny můžete aplikovat zevně i vnitřně.
3Růžena - 1. 3. 2016 17:09
Test
sice se nachumelilo ,ale brzo začnou růst houby takže zjistěte zda je znáte já se považuji za houbařku ale dosáhla jsem jen 90%

60k.cz | Nezávislý, přátelský a svobodný web | Šedesátka, oáza klidu pro seniory | 2013 - 2024