Úvod > Kavárna > Poděkování

Poděkování

(autor: akimoro, dne: 6.10.2014 09:45)
Dík

Chci poděkovat děvčatům, která se zůčastnila pobytu ve Studánce. Mile jste mě zaskočily hezkým pohledem. Moc mě potěšilo že jste si na mně vzpoměly. Jmenovitě to jsou Alenka, Zoja, Hana, Marie, Jindřiška a Helenka.

 Ještě jednou dík  Růža 


Komentáře

Komentáře může přidávat jen registrovaný uživatel

Přihlásit se / registrovat
1Růžena - 6. 10. 2014 18:49
připojuju se
k poděkování za pohled ze Studánky moc mě to potěšilo !!!
2Jarda - 6. 10. 2014 23:06
Díky, díky, díky
za hezký pohled a úhledně napsaný pozdrav z lázní z Karlovy Studánky, snad nebyla moc studená. Oba jsme byli mile překvapeni.
3Jarda - 4. 11. 2014 11:45
To je (průse..) PRŮŠVIH !!!!!!!!!
Pan president použil v rozhlase tři (nesl.) vulgární slova!!!!! No, a co má být? Mimo nemnoha batolat je známe a v běžném životě používáme všichni. Vsadil bych se, že většina kritiků má máslo na hlavě. Že jde o nespisovné výrazy? To bych taky netvrdil. Sice moc nečtu, ale v současné moderní literatuře se najdou i "nespisovnější". A mimo jiné, od nepaměti platí, že pravda někdy nejde říci jinak.
4Zoja - 4. 11. 2014 12:18
3: Járo,
máš pravdu. Stačí si pustit televizi jaké programy běží a považují se za vyšší level ( např. Pečený Sněhulák v pondělí na jedničce po deváté večer - normálně se nekoukám ale už od soboty ležím a nudím se). Zrovna tak v knížkách našich současných autorů, dokonce i v těch co píší ženy, se takové výrazy běžně objevují. A jen žasnu, jak jednoduše dokáží media vyprovokovat davové šílenství.Sice si nemyslím, že by představitelé tak měli mluvit ale není to v našich zemích žádná převratná novinka.
5evelyn - 4. 11. 2014 12:40
4: Jardo a Zojo
Souhlasím s vámi... Já jsem ten jeho proslov neslyšela ani nečetla, a ani se po tom nepídím. Je mi spíš proti mysli to šílenství, ke kterému najednou dochází... Hezký den. Zojo, já ležím, krom venčení Bertíka, jako chcíplotinka,ale díky tomu, že mohu číst, dostávám se k na jaře odložené četbě... Kurýruj se..
6Jarda - 4. 11. 2014 13:07
Ten proslov
jsem taky nesledoval, stačí mi ty reakce. Pečenýho Sněhuláka jsem taky viděl, ale nějak mě netáhnul, přepnul jsem jinam, tam byli Sběratelé kostí. To je seriál z vědeckého institutu, kde z ostatků zavražděných zjišťují příčinu smrti a honí vrahy. Díl začíná vždycky nálezem ostatků. Tady se patrně tvůrci předhánějí v tom, aby v začínajícím díle byly ostatky ještě hnusnější a odpornější než v díle předešlém, krvavé tělo s kusy masa prolezlé brouky a červy, jednou tam měli i nějaká střeva, začátek vždycky sleduji s úsměvem a pobavením, ale u těch střev mě taky začalo opouštět být dobře. Potom už je to takový pohodový seriál, nic moc, už taky za mnoho nestojí. No, jak vidět, někdo provokuje slovem, někdo obrazem. Dobrou chuť!
7evelyn - 4. 11. 2014 13:33
6: Jardo
Přesně ty samé pocity mám, když se na tento seriál dívám. Ale vždy, když neusnu, vydržím jej sledovat až do konce....Už jsem po obědě, tak jsem si Vaše povídání vychutnala bez problémů....Ahoj, usmrkaná seniorka....
8zorka - 4. 11. 2014 13:55
3: Projev
Každý má právo na vlastní názor, ale nechápu, co má prezident společného s Karlovou studánkou. Já si myslím, že je velký rozdíl, když sprostě bude mluvit "každé batole" nebo prezident. Ten chce stabilizovat naši společnost podle čínského vzoru, takže se lučte s internetem. Doufám, že za to nebudu popravená. Jinak Číně zdar! Ať dále krade patenty a k nám dováží šunty! Pečenýho sněhuláka neznám.
9alava - 4. 11. 2014 13:58
S troškou do mlejna...
...lidičky, samozřejmě že by hlava státu neměla mluvit vulgárně do médií a možná ani soukromě, ať už se to zdůvodňuje jakkoliv. Ale prostě stalo se a je fakt, že to není v našich poměrech, a nejen "tam nahoře", nic nového pod sluncem. Všeobecný úpadek morálky, kam oko dohlédne. A tak je třeba se jen ptát, komu a k čemu ten humbuk poslouží. Jistě pouze k odvedení pozornosti občanů od mnohem horších problémů rozpoutáním honu na čarodejnice. Zde na Zemana. (Navíc si myslím, že dělá větší "seky", než je toto, ale já ho nevolila.) Když jsem si dnes k tomu přečetla např. diskuzi na i60, nemohla jsem si nevzpomenout na dva lidi, co jsem poznala. On rád mluvil velice sprostě a i jinak to byl prostopášník, ona se tvářila jako světice a byla velice prudérní. No a pán to komentoval slovy, že ona by neřekla h... ani za pytel sr... Promiňte! A přesně tak mi připadají někteří ti dnešní "bijci".
10evelyn - 4. 11. 2014 14:21
8: Zorko
Ona se ta diskuse někdy rozjede, nehledě k tomu, jaká byla původní myšlenka. Snad se toho tolik nestalo, příště si na to dám pozor...
11alava - 4. 11. 2014 14:33
9: Že to je...
...diskuze opět "mimo mísu" jsem si taky všimla, ale to je tady jev celkem běžný.
12Inka - 4. 11. 2014 14:56
Bylo krásně
Dořezala jsem strom,hrabala listí,ryla a bylo fakt tak krásně, že mi je každej president ukradenej.Teď mám kafe a větrník, proto jsem šla včas domů.
Nejsem volič Zemana ani knížete.Nevadí mě ty sprosťárny, jako ty ostatní věci. To buranství zasáhlo i jeho voliče.Náplň pro bulvár.
Asi jsem za svůj život neměla schopného prezidenta,generál taky nebyl moc platný, ale byl důstojný.
Ale nemá cenu do toho vkládat vášně.Vážně to nevyřešíme.Jsme národ Švejka , tak se smějme.
Je to odvádění pozornosti.
Taky máte rádi větrník? Jo a knížku mě doručili až do patra.
13evelyn - 4. 11. 2014 15:16
12: Inko
Místo toho bůčku jsem si dala jeden z posledních moravských koláčů, vyndaných včera z mrazáku. Mňam, jen se rozsýpal.. Větrník, to je jediný zákusek, na který mne dostaneš v cukrárně. Nejdřív smím ten spodek a pak si vychutnávám vršek plný krému a cukrové polevy... tak ať jsme tlustýýý.... sakra ta rýma mne s... politika mne taky nechává v klidu, neřeším to, žiju si svým životem.....
14alava - 4. 11. 2014 15:26
12: Inko...
...u nás je taky krásně a tak mám vypráno a usušeno venku a uklizeny chodníky ( listí a spad ze tří obrovských tůjí). Byli tu klucí - zeťák a malej jezeveček Mamoutek, tak jsem zůstala s nimi venku u práce a co chvíli se s tím mrňouskem potěšila. Teprve když odjeli, jsem šla domů něco hodit do hrnce. Větrníky jsem mívala taky ráda, ale od jisté doby je nemůžu. Ten na mě příliš sladký vršek už dlouho nemám komu nabídnout. Vy hubeňourky od přírody si dejte třeba 2x dokola ;-).
15Inka - 4. 11. 2014 15:38
Už ho mám v sobě za tebe Ali
Jo ,přesně tak.Spodek a pak vršek.Nakonec krém.Jak se slunce schová ke čtvrté- už to není ono.
Evo-čtu oddychovku: Marley a já John Grogan
Je to o pejskovi a detailně, úvahy ....To tě musí bavit...
16akimoro - 4. 11. 2014 18:01
3:
Já jen nechápu co je na projevu tak rozčílilo. Jestli to byl anglický text který si dovolil doslovně přeložit a lidé zjisti co se v písničce zpívá , nebo jak se obul nevybíravým způsobem do našich zákonodárců. Stačí si pustit přenos s parlamentu, tam se to vulgárními výrazy jen hemží a nikomu to nevadí. A jsou to mnohem ostřejší výrazy než použil Zeman. Já nejsem stoupenec Zemana, ale tady se zase potvrdilo, že všichni jsme si rovni někdo jsme si rovnější. Není žádný rozdíl v tom když při veřejném přenosu mluví sprostě zákonodárci a nebo prezident. Tak proč ho za to pranýřují.
17Růžena - 5. 11. 2014 07:45
3: Průůůser
Když jsem dnes četla ty komentáře na i60 tak jsem si asi na sebe tímto nesouhlasným komentářem pěkně naběhla ale co už naštvalo mě to a tak jsem napsala následovné.

K takové výzvě se nepřipojuji a je mi z takového mediálního "šílenstvý " docela smutno . Každý z nás je hříšník a nemá právo odsuzovat jiného. Co se stalo tak hrozného aby se navrhovalo aby šel Zeman z Hradu ? Změnilo by se něco ? Nejsem si jistá že ano. Neměl by taková slova používat i když někdy se pravda říct asi jinak ani nedá i když je člověk prezidentem. V parlamentu je slyšet větší vulgární slova která národ toleruje a co se týká někoho z mladé generace která dříve Zemana "nemusela" tak po tomhle mediálním humbuku ho milují včera jsem měla možnost vyslechnout rozhovor skupinky vysokoškoláků kterým právě Zemanovo svérázné vystupování a použití slov která tolik rozbouřila hrstku veřejnosti bylo hodně sympatické . Souhlasím s komentáři pana Hradeckého,paní Šenbergerové ,Salajové,Douškové i paní Lenky a považuji řádně zvoleného prezidenta za svého prezidenta tak jak jsem brala i dřívější řádně zvolené prezidenty jako hlavy státu i když měli daleko větší chyby než Zeman..
18Růžena - 5. 11. 2014 07:49
8: Společného
projev nemá s Karlovou Studánkou vůbec nic a mělo by se vytvořit něco jako strom kde bychom mohli navazovat na běžné debaty dne ale nevím jak . NAVRHNĚTE !
19Jarda - 5. 11. 2014 08:38
Já se Růžence i vám všem omlouvám,
že jsem svůj komentář o presidentově "prů..ru" zařadil právě sem. Otevřel jsem Kavárnu a to Poděkování mně připadlo takové symbolické. Karlovu Studánku jsem v tom tak nějak přehlédl (i když jsem tam taky před tím sám děkoval účastnicím zájezdu za pozdrav). Holt jsem starej dědek a už čtu na přeskáčku. Založím tedy v Kavárně nový článek, kde může psát o všem kdo chce co chce, slušně i neslušně a vůbec.
On vlastně každý klub je tady jako samostatný strom.
20Hanka - 5. 11. 2014 10:25
18: Růženko,
takoví už asi jsme...Taky jsem psala i Fulneku a skončilo to řešením Domovů důchodců,což bylo zcela "mimo mísu".
Stránky:

60k.cz | Nezávislý, přátelský a svobodný web | Šedesátka, oáza klidu pro seniory | 2013 - 2023