Politování
(autor: akimoro, dne: 22.6.2026 19:56)
Škoda, že sem nikdo nic nedává. Taky bych se ráda dozvěděla jak se jinde žije, podívala se na fotografie z vašeho kraje. Vždyť ta naše malá zemička je tak nádherná. Zatím to vypadá, že web okupuji jen já a Petr, je to škoda.
