Úvod > Kavárna > Procházka Doruškou

Procházka Doruškou

(autor: akimoro, dne: 18.4.2026 19:21)

Přeji vám všem krásný večer.

Dnes byl nádherný jarní den, lákal ke krátké procházce a tak jsem se dala sluníčke přemluvit a vyrazila k dceři které se zetěm pracovala na zhrádce, já u nich chvíli poseděla a pak se vypravila dál kolem potoka spět k domovu. Tak něco fotek z mé procházky.
Dám fotky na dvakrát..
Procházka Doruškou
img_1009.jpgimg_1000.jpgimg_0988.jpgimg_1023.jpgimg_1016.jpgimg_1011.jpgimg_0999.jpgimg_0997.jpgimg_0990.jpgimg_1018.jpgimg_1006.jpgimg_1001.jpgimg_0989.jpgimg_0987.jpgimg_1008.jpgimg_0991.jpgimg_1019.jpgimg_0996.jpgimg_0998.jpgimg_1017.jpgimg_1025.jpgimg_1014.jpgimg_1013.jpgimg_1021.jpgimg_1005.jpgimg_1020.jpgimg_1015.jpgimg_0993.jpgimg_1003.jpg

Komentáře

Komentáře může přidávat jen registrovaný uživatel

Přihlásit se / registrovat
1akimoro - 18. 4. 2026 19:25
A jdeme dál.
img_1042.jpgimg_1045.jpgimg_1039.jpgimg_1037.jpgimg_1036.jpgimg_1044.jpgimg_1038.jpgimg_1043.jpgimg_1029.jpgimg_1027.jpgimg_1035.jpgimg_1032.jpgimg_1040.jpgimg_1047.jpgimg_1046.jpgimg_1041.jpgimg_1033.jpgimg_1034.jpg
2Petr - 20. 4. 2026 19:37
Dobruška - Kvasiny
Ahoj Růži, dnes je u nás deštivo a chladno, proto se "courám" po internetu. Vyhledávám kam bych se podíval, až se ohlásí léto. Narazil sem na zámek Kvasiny, kde je expozice Jawa, je to kousek od Dobrušky. Zámek je momentálně uzavřen, z důvodů vyšetřování paranormálních jevů. Jsi skoro místní a budeš vědět víc, jestli to není jen novinářská kačena. Petr
3akimoro - 21. 4. 2026 13:39
Petře, Kvásiny otvírají 25.4 . Nikdo neví, že by se tam něco dělo a tk datum pletí.
5akimoro - 21. 4. 2026 16:24
Já tam volala a říkaly, že sezona začíná 25.4.

60k.cz | Nezávislý, přátelský a svobodný web | Šedesátka, oáza klidu pro seniory | 2013 - 2026