Úvod > Kavárna > Procházka jarním dnem.

Procházka jarním dnem.

(autor: akimoro, dne: 12.3.2014 17:24)

Ráno mně vytáhlo sluníčko do ulic. Rozhodla jsem se jít do Stuhy pro stuhy. Blíží se velikonoce a tak, aby nechyběly stuhy na pomlásky na smrtnou neděli pro děvčata a následně na Velikonoční pondělí pro kluky. Šla jsem kolem kasáren a tam si se mnou pohrával kosák. Ve snaze ho vyfotit jsem se snažila mu co nejvíce přiblížit. Já krok, kos skok, tak jsme se chvíli přetahovali. Nakonec jsem to vzdala a rozhodla se fotit z větší vzdálenosti. Ani teď to kosovi nestačilo a nakonec se ke mně otočil zády, aby mi dal najevo jak mě má na háku.
Přidám pár fotek propředstavu co je možné potkat na obyčejné procházce. Sama jsem se divila. Chodívám tam dost často a některé věci mi unikají.


Komentáře

Komentáře může přidávat jen registrovaný uživatel

Přihlásit se / registrovat
1Inka - 24. 4. 2014 07:55
Jarní den -hezký den
Hledala jsem kecárnu a našla zapomenutý článeček o jaru.Je třeba napsat hned i první komentář, jinak článeček zapadne, a nelze na něj odpovědět.Jsem už zas na zahradě jako doma.Práce a práce, ale radosti plno.Letos je hodně ještěrek /ale asi i myší/.Plžáka jsem našla jen toho českého-tak si ho hýčkám.
Všem přeji hezký den..
Ještě připíši,jak sem vkládat obrázky: http://img24.eu/
Vybrat soubor - Uložit na server-ukáže se a vy na něj/je malý/ klepnete levým- zvětší se - pak pravým, objeví se tabulka a klepnete na Kopírovat adresu URL a tu vložíte do webového zdroje.
2alava - 24. 4. 2014 10:47
Jarní den...
Určitě to není tím, že bychom nechtěli na článek reagovat, ale už to místy začíná být dost nepřehledné a pak stačí pár dní se tady neobjevit, což bude asi i můj případ. V Dobrušce u Růži jsem byla, zdaleka s ní nemohla projít vše, a tak mne všecko zajímá.
Já musela včera slíbit, že se nebudu na zahradě s ničím pachtit, ale že vyfotím, jak nám krásně kvetou loni vysazené tulipány. Obyčejné i papouščí a několik trsů je ještě v poupatech - to je dobře, že to kvete postupně. Taky se raduju, jak krásně kvetou jabloňky. Z těch letních, jestli se nic nepředvídaného nestane, se zase "zmoncknu" :-).
3Inka - 24. 4. 2014 11:56
Tulipány
Z toho T jsem paf????Nerozumím,ale tulipány máš Ali náramné.Papouščí jsou ty dvojbarevné?Já pikýrovala majoránku, šruchu a okrasný tabák- už abych to mohla dát ven!Nemám místo..Taky cínie a zuzany mi tu přerůstají.Myslíte, že už to můžu vyhodit ven?
4alava - 24. 4. 2014 12:27
3: "T" ...
...jako tulipány :-) - papuščí jsou ty s tím roztřepeným okrajem. Hihihi... tak dobrá, trošku tu záhadu poodhalím, dám svou fotku, jestli Ti svitne. Ale musíš se znovu kouknout i na Mariinu fotku.
5Marie - 24. 4. 2014 13:39
"T"
Alenko, musím konstatovat, že jsi nějak omládla, moc ti to sluší....
6Inka - 24. 4. 2014 16:41
Jo, to pruhované T
Ale trvalo mi to.Jo a to je starší vnučka? Vím, že máš dvě .Hrozně to letí...
Vyhnala nás buřina ze zahrady,ale rozptýlila se na jihu a jen sprchlo a ochladilo se.Tak ty kudrnatý t..jsem měla červené,ale letos to je nějaká bída , asi myši hodovaly přes mírnou zimu. Musím nějaké dokoupit .
7alava - 24. 4. 2014 19:11
"T"
No jo, moje holčičky jsou na mne jako živá voda, takže čas od času mně rozsvítěj. Ovšem toto bylo vloni v létě, kdy jsme byli společně na hradu Houska a toto je opravdu ta starší. Takže už to není pravda. Dnes mám zprávu, že se na ně mohu těšit v sobotu, jupíí!! Od Bezdězů začalo bouřit, prší a nad západem plá slunce, bude duha. Musím to vypnout a jít lovit s foťákem.

60k.cz | Nezávislý, přátelský a svobodný web | Šedesátka, oáza klidu pro seniory | 2013 - 2024