Úvod > Kavárna > Úvaha

Úvaha

(autor: akimoro, dne: 11.4.2026 17:19)
Hezký zbytek dne. Při včerejší procházce mně zaujaly břízy. Některé hsou hezky zelené, ale některé nemají ani náznak, že je tady jaro. Břízy jsou jen kousek od sebe. Když jsem docházela domů uviděla krásně rozkvetlou třešeň, kterou máme u baráku. Je to sice jenom pláňka , ale i tak působí radost svými květy.
Dnes mě honila mlsná a tak jen dva rychlé koláče.
Úvaha
img_0941.jpgimg_0957.jpgimg_0962.jpgimg_0949.jpgimg_0947.jpgimg_0963.jpgimg_0964.jpgimg_0951.jpgimg_0956.jpgimg_0969.jpgimg_0960.jpgimg_0955.jpgimg_0952.jpgimg_0943.jpgimg_0944.jpgimg_0954.jpgimg_0961.jpgimg_0968.jpg

Komentáře

Komentáře může přidávat jen registrovaný uživatel

Přihlásit se / registrovat
1alava - 15. 4. 2026 02:09
Fotky
Já teď fotím jenom mobilem a bohužel neumím fotky z mobilu přenést do PC. U nás kvetla nádherně přes ulici veliká sousedova meruňka a já doufám, že to chladno přežila a nestane se jako vloni, že byla obalená květy a urodila se jen jedna, vše zmrzlo. Snad časem na ten způsob přijdu, nebo konečně zprovozním opět fotoaparát, tam by problém být neměl. Květinová zahrada je nádherná, po odkvětu krokusů vykvetla spousta hyacintů, nyní tulipánů a narcisů, začaly skalničky, zlatice, třešně a višeň. Nově vysazené macešky. Radost pohledět. Jen by se to počasí nemělo střídat jako fusekle. Mně to rozhodně dobře nedělá.
2akimoro - 15. 4. 2026 07:00
Já pořád ještě mobilem nefotím. Zase jsem si koupila nový foťák. Já si na ten mobil nemůžu zvyknout. Zadávat fotky z mobilu prý musí být propojený mobil s pc. Ale nevím to, nemám vyzkoušené. Já mám v mobilu kartu a když chci přenést náhodné fotky focené mobilem tak vyndám kartu dám do redukce a s té kerty to jde přetáhnout. Ale jak přetáhnout fotky které se fotí do paměti mobilu to nevím. Zkus to přes usb kabel.
3Petr - 16. 4. 2026 20:51
Dobrý večer, nebo ráno, ale všem přeji hezký den. Růži, s focením jsme na tom asi stejně, taky používám foťák. Dneska už sem se byl projet a protože nefoukalo a bylo skoro 20°C tak to šlo. Příští týden se má zase ochladit a tak to musím využít. Na zahrádce by to rostlo, jen by mělo ještě zapršet a tak sem pořád jen ve skleníku. Salát a ředkvičky už konzumujeme, majoránka mi vzešla, okurky začínají vykukovat, rajčata by šly už rozsadit, ale ven ještě počkám, je apríl a to se neví jak bude zítra. Začíná mi sezona na motorce a já už po dvacáté zahajuji na 1.máje malou vyjížďku, přijedou kamarádi z okolí cca 100km a jedeme jedeme na golfové hřiště u Karlštejna kde si uděláme skupinovou fotku do kalendáře, s hradem v pozadí. Zatím ahoj Petr

60k.cz | Nezávislý, přátelský a svobodný web | Šedesátka, oáza klidu pro seniory | 2013 - 2026