Úvod > Kavárna > Uvítání Tíny

Uvítání Tíny

(autor: akimoro, dne: 18.12.2014 18:14)

Tíno hezky tě mezi námi vítám. Přeji ti, aby příchod na náš web byl pro tebe přínosem. Dobře jsi mezi nás zapadla. Zkrátka,aby jsi sem chodila ráda a do dění se zapojila. Čímkoli, článkem, fotografiemi, tvými zkušenostmi a nebo se jen podělila o své radosti i starosti. Je zvykem si tady tykat, pokud by ti to nevyhovovalo tak napiš a mi se přizpůsobíme. Je to pohodový web bez politiky. Pokud budeš mít nějaké dotazy k chodu webu obrať se na kohokoli z nás mi ti poradíme. 


Komentáře

Komentáře může přidávat jen registrovaný uživatel

Přihlásit se / registrovat
1Tina - 19. 12. 2014 19:08
Děkuji za přivítání
zatím jen vysvětlení jména Tina.Tak trochu mě provázelo celý život a teď po šedesátce tím spíš, že prý jsem tak trochu podobná Tině Turner nejen "vzhledem",ale spíš temperamentem, láskou k tanci-jen barvou pleti jsem jí podobná snad jen přes léto.Mám jen malou rodinu a psa, tak hledám přátele , třeba tady na netu,abych se dozvěděla, zda moje životní problémy jsou velké nebo jsou proti tomu, co zažívají jiní lidé v podobném věku jen malou kapkou v dešti.Ale o problémech, který má každá/každý z nás raději až po svátcích.Spíš přidám občas nějaký odkaz na pěknou hudbu.Tedy hlavně na tu, která se mi líbí,ale třeba zaujme i vás.Třeba tahle, hezký večer všem
2akimoro - 20. 12. 2014 05:05
1:
Hana Hegerová a její šanzony nemají v Čechách zatím konkurenci.
3Tina - 20. 12. 2014 21:25
bez-nadpisu
Hanka mě provází všude na cestách autem nebo když je mi ouvej.Je mi líto, že je v nemocnici,odešel Hapka, možná chce jít za ním.Tak tomu bylo u mých rodičů.Do půl roku byli oba už spolu nahoře.

60k.cz | Nezávislý, přátelský a svobodný web | Šedesátka, oáza klidu pro seniory | 2013 - 2024