Úvod > Kluby > Fotogalerie > "Na kafi" na Křivoklátě

"Na kafi" na Křivoklátě

(autor: Jana P, dne: 4.4.2017 09:45)
aneb první dubnová neděle - jak malovaná. Vytáhl mne z domova krásný den, dopoledne jsem nasedla do vlaku a poledne už mi zvonily zvony v Rakovníku, kde jsem čekala v parku na přípoj na Beroun. Kafe jsem si tedy už dopřála v penzionu U jelena pod hradem v Křivoklátu, potom jsem si propajdala asi 2 km podél Rakovnického potoka skoro až k jeho ústí do Berounky. Odpoledne totiž, jak jsem se dozvěděla, měly místní děti z MŠ slavnostně vyprovázet zimu a házet své smrtky do potoka. Tak jsem se jich dočkala v hospůdce Pohoda nad malým pivkem, děti byly moc roztomilé, zpívaly při harmonice, prostě pohoda i s malým -p-. Posílám tedy aspoň malou fotodokumentaci a asi do třetice křísím k životu tyto webové stránky, asi už naposled, když není zájem. Je to škoda, přátel není nikdy dost a takové poklábosení si o čemkoli není k zahození.
"Na kafi" na Křivoklátě
5907_p1010010.jpg5908_p1010007.jpg5909_p1010013.jpg5910_p1010018.jpg

Komentáře

Komentáře může přidávat jen registrovaný uživatel

Přihlásit se / registrovat
1akimoro - 4. 4. 2017 11:47
Rakovnicko
Jano je vidět, že jsi si výlet hezky užila.
Hlavně to nevzdávej s našim webem. Byla by to škoda. Je pravda, že nemám moc náladu něco psát, ale vždycky se ráda podívám na tvé příspěvky a i přečtu. Ála má teď malého kloučka a tak na nás nemá čas, ale jistě se tady zase objeví. Chce to jen vydržet. Taky se snažím náš web udržet v chodu. Potřebuju, aby mi někdo pomohl. Uvažuju o tom přizvat nové lidi, ale musíme vymyslet jak je přitáhnout. Pokud tě něco napadne dej vědět a já se přidám moc ráda.
2alava - 5. 4. 2017 00:41
Na kafi...
...na Křivoklátě jsem již dlóóuho nebyla, je to moc malebné místečko. Měla jsem tam dokonce známé. Růža má pravdu, že jsem teď byla zaneprázdněna babičkováním a také usilovnou prací kolem domu a zahrady, abych mohla na týden odjet. Nakonec to bylo na méně dní, Kubíček je zdravé a silné děťátko a tak šli s maminkou z porodnice za pár dní a mne už nebylo u vnuček třeba. Dala jsem zprávu o narození vnoučka do svého posledního komentáře, ale zapadlo to a kde je tomu konec. Všecky vás tímto zdravím a ještě sděluji, že se mi vyvrbily problémy se spouštěním PC, tak je možné, že když se to samo nějakým způsobem nesrovná, že PC bude muset do opravny a já se tu ani neohřeji,
3Jana P - 5. 4. 2017 16:00
2:Dodatečně tedy moc gratuluji ke Kubíčkovi
a trochu závidím. Moji vnuci příští týden začínají maturitu...

60k.cz | Nezávislý, přátelský a svobodný web | Šedesátka, oáza klidu pro seniory | 2013 - 2024