Úvod > Kluby > Humor > Kácející se vosáci

Kácející se vosáci

(autor: Růžena, dne: 12.12.2023 08:33)

Kdo by neznal vosí hnízda která se dělají hlavně na vánoce , docela jednoduché cukroví velmi oblíbené s vůní vanilky ,rumu a hlavně ořechů. Každoročně ho tvořím,abych si letos práci usnadnila tak jsem jako podklad místo pečených lineckých koleček chtěla použít dětské piškoty tak jak skoro každý rok.Vosáci se krásně z formičky vyklápěli za chvilku stály v řadě na plechu jak vojáci a že jich bylo ,celá rota, udělala jsem náplň , nachystala piškoty naplnila prvního vosáka a postavila na piškot . Pokračovala jsem i když jsem tušila ,že dělám něco špatně . Nešlo mi do hlavy proč  ti moji vosáci místo aby stály v řadě a rovně jak vojáci,kácí  se  na stranu jak po požití alkoholu. Že bych toho rumu do náplně dala moc ? Napadlo mě ,ale to je asi blbost , nebo že by ty piškoty byly vadné ? Prohlížím je z obou stran , žádnou vadu na nich nevidím . Koukám na tu polovinu kácejících  se vosáků a pak mě to docvaklo.Ach jo jak su stará tak su blbá. Já totiž vosáky naplněné krémem stavěla na piškoty obrácené na tu rovnou stranu a ne na tu vypouklou. Takže letos mám polovinu vosáků kácejících se a půlku stojících rovně.No opravovat to se mi do toho nechtělo s úsměvem jsem další půlku vosáků lepila na tu správnou stranu . Nevadí, na otázku hostů proč ? Úplně vážně odpovím že někteří vosáci pozřeli trochu více rumu.


Komentáře

Komentáře může přidávat jen registrovaný uživatel

Přihlásit se / registrovat
1alava - 12. 12. 2023 18:03
Nj, Růženko,
máš to zkrátka "na háku". Já mám dneska útlum a sbírám sílu zadělat třeba to šlehačkové cukroví, že je snadné a snad i dobré. Osladila jsem si trošku život zbytkem štoly ke kafi a už se mi do ničeho nechce. Jak se to říká? Někdy mne chytí svatý zápal a jindy čekám, až mě přejde :-)) . To bude asi ono!
2akimoro - 14. 12. 2023 09:33
Vosáci
Růžo to jsem ráda, že nejsem sama blbá. Tak jsem našla vajíčka vedle robotu co jsem v něm míchala těsto.
Že vosáci padají na zadek na to se vykašli, důležité je že jsou dobrý a hosti to řešit nebudou. V našem věku už na nějakou tu hloupost máme nárok.

60k.cz | Nezávislý, přátelský a svobodný web | Šedesátka, oáza klidu pro seniory | 2013 - 2024