Úvod > Kluby > Senioři a společnost > Jak šel čas.

Jak šel čas.

(autor: evelyn, dne: 14.2.2023 14:32)
Tady jsem opravdu doma.

Hurá, zase budeme žít:))) 

Ráda jsem si prohlédla všechny příspěvky a fotky z " let minulých" a určitě se zase zapojím. Za ta léta se toho dosti událo, ale pro mne je nejpodstatnější velká změna v mém životě. Ne, nemám žádného dědulku, jsem stále singl, nemám nového pejska za báječného Bertíka který před pěti lety odešel za duhový most, ALE již skoro čtyři měsíce bydlím v Domě s pečovatelskou službou. Nejlepší rozhodnutí, jaké jsem udělala. Tady jsem opravdu DOMA. Nejsem sama, mám malého papouška Kubíčka a chodím venčit fenku mé kamarádky Dorinku. Takže se mi po společnosti živých tvorečků nestýská.

Jak šel čas.
060.jpg006.jpg001.jpg008.jpg016.jpg009.jpg007.jpg047.jpg

Komentáře

Komentáře může přidávat jen registrovaný uživatel

Přihlásit se / registrovat
1knihomilka - 14. 2. 2023 16:26
Tento komentář je dostupný pouze přihlášeným uživatelům
2Anicka59 - 14. 2. 2023 18:03
Užívej si
Evi dnes jsem se i já zaregistrovala a tak tu listuji co kde je napsáno a narazila jsem i na tento Tvůj Článek. Užívej si všeho co život nabízí dokud můžeš. Přeji Ti spoustu krásných chvil ve Tvém novém domově!
3akimoro - 14. 2. 2023 20:10
Návrat
Jsem moc ráda lidičky, že se vracíte. Před časem se mně Míla zeptal jestli stojí za to znovu rozjet 60 k. Já se některých zeptala a dala mu vědět. Jeho odpověď byla - Kdyby se vrátilo jen několik lidí stojí mi to za to. Věřím, že je mile překvapen jak se pomalu vracíme.. Jsem ráda, že sem dáváte vaše příběhy co jste zažili během let co jsme se neviděli. Za to děkuji Mílovi Heřmánkovi .
Knihomolko jsem ráda, že tě tady vidím a těším se na tvoje příspěvky.
Aničku mezi námi srdečně vítám, je to srdíčkový človíček.
4Miloslav - 14. 2. 2023 22:30
To si pište, že mám velikou radost!
Růženko, je to přesně tak, každý jeden člověk, kterému tenhle webík udělá radost je důležitý! A že se vrací "starousedlíci", mě těší dvojnásob. Vlastně mě zprvu ani nenapadlo, jak zajímavé bude pro vás, vidět znovu své texty a fotky z doby před několika lety.
Někde mám i uložený obsah webu prapůvodní Šedesátky, jen není už úplně technicky triviání ho sem dostat, ale časem (hned to nebude) bych mohl vymyslet způsob, jak alespoň něco z toho zrekonstruovat. I když se asi všichni snažíme dívat se dopředu, rádi si i zavzpomínáme, jaký svět byl, když jsme byli mladší. I na mě už tahle nostalgie občas trochu "leze" ;-)
5evelyn - 14. 2. 2023 23:59
Já jsem z toho "listování" úplně dojatá. Vše šlo stranou, dokonce i oblíbené číselné křížovky. Mám z návratu velkou radost..
6Jana P - 17. 2. 2023 16:17
I já se hlásím do party a přeju Evelyn hodně hezkých dní v novém bydlení
Předevčírem jsem se sice jako správný zmatkař zapsala v úvodu webu do těch nově příchozích, ale nevadí, ono se to vytříbí a snad budeme fungovat jako kdysi. I moje máti měla spokojený život v pečovateláku v Rakovníku, kam se přestěhovala, když osiřela po smrti mého otce v domečku. Pochvalovala si nejen péči, ale i ostatní sousedky a pro ně vymýšlené akce, škoda jen, že po několika letech byl radnicí zrušen a pro mne nastaly starosti, co dál.
7čeredka - 4. 3. 2023 15:46
Evelyn,
napiš jim to do té sbírky zlozvyků,děláš to moc pěkně :)
8alava - 27. 8. 2023 20:44
Když mi vyjde čas,
kliknu namátkou někde, kde jsem ještě nebyla a počtu si a občas se k něčemu vyjádřím. Já jsem zrovna ten případ, jak píše Míla, byla jsem moc ráda, že jsem se znovu shledala se vším, co jsem tu na káčku před lety zanechala. Bylo toho hodně i na té první šedesátce, ale to už jsem zkrátka dávno oželela. Jsem ale moc ráda, že jsem nemusela oželet přátele, že vás tu znovu vídám a čtu a jsem moc ráda i za ty nové. Ahoj ♥ všichni!

60k.cz | Nezávislý, přátelský a svobodný web | Šedesátka, oáza klidu pro seniory | 2013 - 2024