Úvod > Kluby > Vaření, recepty a triky > Není horko a je zima

Není horko a je zima

(autor: penzista, dne: 7.8.2023 15:14)
Ze dne na den skončily vedra a ochladilo se i s deštěm. U nás dnes v 15,00 už dvě hodiny neprší ale pěkně fičí, že nemůžu ani psa vyhnat, aby se vyvenčil. Včera se krásně zvedal opar z lesů a dnes nic, tak sem zvědav, kdy už začnou houby. 

Komentáře

Komentáře může přidávat jen registrovaný uživatel

Přihlásit se / registrovat
1Jana P - 7. 8. 2023 17:58
Jsem optimistka,
pořád ještě věřím, že i letos pojedu na vykoupání na rakovnické Tyršovo koupaliště, rosničkáři slibují na příští týden návrat letních veder. Bude i kafčo i malé "nízkotučné" pivko v místní Šalandě, zdrbnutí s kámoškami...
2alava - 7. 8. 2023 21:15
Počasí
je větrné asi všude a většinou jako Na samotě u lesa, že jo. No a že teplo už bylo, to je jasné. Přesto Jani, moc ráda bych sdílela tvůj optimismus ohledně tepla. Momentálně mám u pc ruce jako hrábě. A to dnes i u nás po "o" celé 2 hodiny nepršelo. Tak ať se ti tvé přání splní ♥ .
3Marie - 8. 8. 2023 10:44
Tento komentář je dostupný pouze přihlášeným uživatelům
4alava - 8. 8. 2023 21:36
Marie,
to víš že jo! Doma už je pěkná zima a topit se nechystáme, naopak uháníme topenáře, aby vlítli na plán. opravu čerpadla a j. A pořád něco zažehnávám - rýmu, škrábání v krku a dneska i opar. Akorát, že se s tím nikde moc nechlubím. Např. jsem taky měla před mnoha lety "lupavý palec", léčba obstřikem a znehybněním a léta jsem pak o tom vůbec nevěděla. A teď mě ten kloubek zlobí a dávám si pozor, aby se mi to nevrátilo. Jinak k brodění jsme tu měli příležitosti až po kolena. Pošlu ti video na WA. Ahoj.

60k.cz | Nezávislý, přátelský a svobodný web | Šedesátka, oáza klidu pro seniory | 2013 - 2024