Úvod > Kluby > Tvoření, domácí práce, koníčky > Koncert na Peróně

Koncert na Peróně

(autor: akimoro, dne: 28.6.2016 11:21)

 Koncert na peroně

V neděli 26.6 proběhl již tradičně Koncert na Peroně. Představila se dechová hudba Valánečka ve staronovém kabátě. Černé kalhoty vyměnili za tmavomodré, většínou rifle, červené vestičky nechali doma a představily se nánm v bílých košilích se žlutou kravatou. Manželům Pavlíčkovým to jako vždy ladilo výborně. Kapelník Milan Venzl zase přibral nějaké to kilo, ale jeho hře to nijak neuškodilo. Konferncier a hornista Tomťuk v jedné osobě nás bavil svými vtipy. Dokonce nás poučil, že se musí přejmenovat jedno letité tango, aby nebyli popotahováni za rasismus. Jistě již víte o jakém tangu je řeč, jistě je to Cikánka, od jisté doby bychom měli říkat Romka. Jeden citát za všechny. Jistě potěší naše muže. Jedná se o citát Alberta Einsteina: Když se ho ptali, co by mužům poradil, aby se nemuseli rozvádět jim odpověděl ,, Neoženit se“, jedno slovo vyjádřilo vše.

Valánečku vystřídala cantry skupina Sedmý nebe a zábava pokračovala dál. Všichni jsme byli v dobré náladě, od plic jsme si zahelekali. Zazněli písničky Járy Motla, Wabi Daňka , bratří Nedvědů, Nohavici a dalších. Nálada byla výborná počasí také přálo a kdyby nebylo třeba brát ohled na lidi žijící v okolních domech jistě jsme tam vydrželi dlouho do noci, takhle jsme se rozcházeli před desátou hodinou večer.

Teď se už těšíme na další koncerty Letního muzicírování, které začíná 10.7 každou neděli, až do konce prázdnin. Složení kapel nebude tak pestrá jako v minulých letech, ale i tak slibuje Muzicírování pěkný zážitek.   

Obrázky ze související fotogalerie

5424_p6260289.jpg5425_p6260288.jpg5426_p6260287.jpg

Komentáře

Komentáře může přidávat jen registrovaný uživatel

Přihlásit se / registrovat
1alava - 28. 6. 2016 12:38
Dobrušské muzicírování...
... má již velkou tradici a když jsem četla od tebe poslaný letošní program, nedalo se nevzpomenout na ty koncerty, které jsem s tebou navštívila. Bohužel u nás volně přístupné pravidelné letní koncerty již dávno zanikly a já odvykla ty sporadické vyhledávat. Trefím jedině na občasný koncert vážné hudby, o němž se dozvím ze Zpravodaje.

60k.cz | Nezávislý, přátelský a svobodný web | Šedesátka, oáza klidu pro seniory | 2013 - 2024