Úvod > O webu > Pro navrátivší se starousedlíky

Pro navrátivší se starousedlíky

(autor: Miloslav, dne: 10.2.2023 09:28)
Předně vás po delší době opět srdečně vítám!

Opravdu mě mrzí, že jsem vás nechal tak dlouho čekat. Byla chyba, že jsem nedokázal najít čas na to, abych první verzi tohoto webu dokázal udržovat v provozuschopném stavu. Když jsem jej převáděl na nový redakční systém a přitom četl některé vaše příspěvky, uvědomil jsem si to ještě víc. Je dojemné, jak se někteří z vás snažili udržovat web při životě, když už v letech 2017-8 skomíral. Fakt je mi z toho úzko a cítím se blbě a provinile. O to víc si vážím těch, co mu dávají druhou šanci.

Fotogalerie byly původně samostatné. To nyní již ztratilo smysl, fotky lze přidávat ke každému článku(tématu) i ke komentářům. Pamatuji si, že obrázky byly největší kámen úrazu původní verze. Původní fotogalerie najdete v klubu Fotogalerie. Ty, které svým námětem odpovídají spíše tematickému klubu, postupně přesouvám, kam patří lépe. Máte samozřejmě u svých galerií možnost smazat fotky nebo i celé fotoalbum.

Je ještě dost věcí, které chci co nejdříve dodělat (a technicky by to neměl být problém) - upravit nějak Kavárnu, aby byla "živější" - Kavárna byla suverénně nejnavštěvovanějším místem webu. Pak přidat jednoduchý chat plus upozornění na nové zprávy v chatu na každé stránce a hlavně informaci o tom, kdo je právě "online". Také na vaši Nástěnku přidám Novinky, které vznikly od vaší poslední návštěvy. Určitě doplním ještě možnost poslat mi přímo z webu email pro případ, že byte potřebovali s něčím pomoci nebo něco nefungovalo jak by mělo. V hlavě mám víc nápadů, ale snažím se stát na zemi. Krok za krokem. Neslibovat příliš :-) 

Váš Miloslav


Komentáře

Komentáře může přidávat jen registrovaný uživatel

Přihlásit se / registrovat
1Hanka - 12. 2. 2023 09:54
Mílo,
Každý v životě udělá něco, co ho pak mrzí. Ale většina se dá napravit. Věřím, že se na těchto stránkách budeme v dobrém setkávat stejně , jako tomu bylo před časem!!!
Přeji to nám všem!!! Hana
2Miloslav - 12. 2. 2023 10:16
Haničko!
Moc díky :-)
Včera jsem přidal ještě novou možnost nastavit v rámci "soukromí" zda komentář (resp. článek v klubu) bude viditelný pro každého (to je výchozí možnost) a nebo jen pro přihlášeného uživatele. Je možné vybrat i možnost, aby byl viditelný jen pro autora - to lze využít třeba pro rozepsané komentáře nebo články, ke kterým se člověk chce vrátit později, dokončit a teprve potom zveřejnit.
Asi bude praktické, abych zase napsal nějaký jednoduchý návod "krok za krokem", abyste se nemuseli bát "na něco kliknout" a věděli, co jak funguje.
2Johana - 13. 2. 2023 15:27
Miloslav
Děkuji mnohokát za připomenutí, že naše "Šdesátka" opět žije. Ráda se sem budu vracet.
3Miloslav - 13. 2. 2023 15:37
Johanko :-)
Možná bude chvilku trvat, než se to zase rozjede - dnes jsem poslal všem "starousedlíkům" email s pozvánkou, tak uvidíme. Myšlenka je stále stejná - oáza klidu.
4knihomilka - 13. 2. 2023 23:12
Tento komentář je dostupný pouze přihlášeným uživatelům
5evelyn - 14. 2. 2023 22:50
Ahoj, Hanka to napsala tak jak to i já cítím...
6Helena - 15. 2. 2023 00:07
Já se tu nějak nemůžu zorientovat, hledám třeba nějaký hlavní chat :-)
7Miloslav - 15. 2. 2023 00:18
Chat
Chat musím teprve vyrobit :-) Už jsem včera začal alespoň zobrazovat, kdo je právě "on-line".
Kavárna (nahoře mezi "tlačítky") by měla fungovat stejně jako dřív, tedy je v ní možno vytvořit nové téma třeba na konkrétní den, týden, nebo jen tak ...
Chci i přidat každému možnost vybrat si vlastní způsob řazení komentářů (od nejstarších k nejnovějším a nebo naopak), už si nepamatuji, na čem jsme se před lety dohodli :-) zatím je nastaveno od nejstarších k nejnovějším - což je asi nejlogičtější", ale je-li komentářů hodně a začnou se proto stránkovat, už to začně být nepohodlné a hodilo by se spíš obrácené pořadí (kdy by nejnovější byl jako první a směrem dolů strárnuly).
8Růžena - 15. 2. 2023 08:31
Kozojedy
Mílo šlo by je vrátit ? Fungují jen poslední odstavce . Bylo by fajn si počíst od začátku a pak pokračovat. Také bych chtěla promazat fotky nevím proč ,ale zobrazují se 2x tak bych ty nadbytečné vymazala a nejde mi to.Díky
9akimoro - 15. 2. 2023 08:50
Mílo neboj my si poradíme. Minule ho suplovala Kavárna, tak při nejhorším může zase, než budeš mít čas si pohrát s chatem.
10knihomilka - 15. 2. 2023 14:12
Tento komentář je dostupný pouze přihlášeným uživatelům
11Ohnivka - 16. 2. 2023 15:36
Nakukuji...
...třeba se mi tady bude líbit.
12Admin - 16. 2. 2023 22:58
Kozojedy
Opravil jsem odkazy na soubory ke stažení Kozojed, v nichž je to, co předcházelo pokračování v komentářích - zde: https://60k.cz/kluby/nekonecne-romany/kozojedy/

60k.cz | Nezávislý, přátelský a svobodný web | Šedesátka, oáza klidu pro seniory | 2013 - 2024