Úvod > Kluby > Vaření, recepty a triky > Chutná snídaně

Chutná snídaně

(autor: Růžena, dne: 3.9.2013 07:58)
Ráno si chystala vnučka svačinu a volá na mě z kuchyně ,babi chceč uvařit kafe ? Jo jo můžeš pravím .Voňavá káva je mi donesena k počítačí .Namazala jsem ti pletýnku s tou tvou smradlavou tvarůžkovou pomazánkou,pravila a daleko od svého nosu mi přistrčila talířek s namazanou houskou. Při pohledu na talíř se dostaví nával smíchu.Koukám že ses přechytla , nebo jako budoucí prodavačka jsi nepoznala kulatou housku od sladkého suku a namazala jsi mi tvarůžkovou pomazánku na sladký makový suk .Dlouho jsem váhala jestli se do té "dobroty" mám zakousnout.No ale přeci se dělá kuře na medu tak proč ne sladké pečivo s tvarůžkem ? Smědla jsem to ale nedoporučuju.Tvarůžkovou pomazánku mažte raději na chleba s máslem nebo rohlík.
RECEPT ... Tvarůžková pomazánka.
Jeden balíček tvarůžků,půlku másla ,půlku tvarohu,prochu papriky ,sůl,kmín,pepř,jedna nadrobno nakrájená cibule,trochu piva. Můžete přidat i nadrobno nasekanou nať pažitky a petrželky.Vše rozmixovat.Tvarůžky jsou sice drahé ale s přidáním másla a tvarohu je té pomazánky docela dost.

Komentáře

Komentáře může přidávat jen registrovaný uživatel

Přihlásit se / registrovat
1akimoro - 3. 9. 2013 12:01
bez-nadpisu
Tak tohle určítě vyzkouším. Tvarůžky miluju i když jsou drahé.
2zorka - 3. 9. 2013 12:39
tvarůžky
Miluju je, občas dělám pomazánku. Jsou drahé a proto jsem zuřila, když je dcera přivezla z okresního města, já je rozdělala a byly plesnivé. Kdyby to jela vrátit, tak jízdné by bylo dražší. Tak jsem koupila u nás ve večerce. Asi po týdnu. Taky plesnivé. A vrátit je? Vietnamec nerozumět čéšsky. Jak jsem se podivila, když za 2 dny říkali říkali ve zprávách, že je stahovali z prodejen, že byly plesnivé všude. Teď po asanaci ve výrobně už jsou prý v pořádku.

60k.cz | Nezávislý, přátelský a svobodný web | Šedesátka, oáza klidu pro seniory | 2013 - 2024